کد خبر : 20148

مدیر شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی استان بوشهر:

توزیع نفت سفید در استان بوشهر آغاز شد

توزیع نفت سفید در استان بوشهر آغاز شد

مدیر شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی استان بوشهر با بیان اینکه سوخت نفت سفید به اندازه کافی وجود دارد گفت: توزیع نفت سفید در جایگاه‌های استان بوشهر از امروز با ثبت نام متقاضیان آغاز شد.

به گزارش بوشهر24، مسعود نیک‌تاج با اشاره به آغاز توزیع نفت سفید در استان بوشهر اظهار داشت: نفت سفید از طریق 30 جایگاه ثابت توزیع فرآورده‌های نفتی و جایگاه‌های سیار در نقاط شهری و روستایی آغاز شده است.

وی با بیان اینکه کسانیکه دارای لوله کشی گاز در منزل هستند مشمول دریافت نفت سفید نمی‌شوند افزود: در توزیع نفت سفید فرم‌هایی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد که با تکمیل این فرم‌ها به میزان تعداد عائله نفت در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

مدیرشرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی استان بوشهر با بیان اینکه سوخت نفت سفید به اندازه کافی در استان وجود دارد خاطر نشان کرد: امکان توزیع نفت سفید در تمام نقاط شهری و روستایی استان بوشهر وجود دارد و در کوتاه‌ترین زمان نفت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

نیک‌تاج افزود:توزیع نفت سفید در استان بوشهر در سایرمناطق گازرسانی شده انجام می‌شود و هیج مشکلی در تامین این سوخت وجود ندارد.

وی افزود:باتوجه به برنامه ریزی انجام شده ذخیره سازی نفت سفید مورد نیاز شهروندان استان بوشهر در وضعیت مطلوب است و هیچگونه نگرانی در این زمینه نیست.

مدیرشرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی استان بوشهر اظهارداشت: برای سهولت دسترسی روستاییان به سهمیه اختصاصی نفت سفید از طریق  جایگاه‌های سیار این فرآورده نفتی توزیع می‌شود.

این گزارش حاکی است توزیع نفت سفید چندی پیش به سبب بخشنامه‌های وزارت نفت، درمناطق گازرسانی شده، انجام نمی‌شد که امام جمعه بوشهر در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته خواستار حل مشکل تامین نفت سفید شهرها و روستاهای استان بوشهر تا نماز جمعه آینده شد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با انتقاد از صدور بخشنامه مبنی بر اجباری شدن گازکشی منازل  و توزیع نشدن نفت سفید در نقاط گازکشی شده اظهار داشت:  برخی افراد تنگدست نمی‌توانند بودجه گازکشی در منزل را انجام دهند، حتی پول حق انشعاب را هم ندارندبه جرم اینکه نمی‌توانند این خرج را بکنند باید سرما را متحمل شوند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: عزیزانی که در تهران نشسته‌اند و قانون وضع می‌کنند دیگر از این قانون‌های فوق العاده کارشناسی شده وضع نکنند این چه سیاستی است که نفت نمی‌دهیم تا گاز بکشید.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه این مسئله  باید تا نمازجمعه هفته آینده  حل شود بیان کرد: ان شاءالله عزیزان هم بدون توجیح و  اینکه کار را بالا و پایین کنند، تبصره و ماده بزنند انقلابی در خدمت مردم باشند و سریعاً به تمام خانوارهایی که نیاز به هر یک از عامل‌های انرژی  به ویژه نفت در رابطه با گرمایش در این هوای سرد دارند اقدام کنند.

/تسنیم

ارسال نظر