کد خبر : 20168

در عسلویه رخ داد؛

رئیس آموزش و پرورش عسلویه معرفی شد

رئیس آموزش و پرورش عسلویه معرفی شد

در آیینی از زحمات حسین احمدی رئیس آموزش و پرورش عسلویه تقدیر و طی حکمی اسماعیل جبری به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش عسلویه معرفی شد.

به گزارش بوشهر24، ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس آموزش و پرورش عسلویه  درسالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

محمود قاسمی دراین آیین اظهار داشت: مقام معظم رهبری نگاه عمیقی به آموزش و پرورش دارند از آنجا که عزیزترین سرمایه های خانواده ها در اختیار خانواده تعلیم و تربیت است به همین جهت آموزش و پرورش از اهمیت بالایی برخوردار است و همه دولت ها نیز تلاش کردند افراد متدین و متعهد را برای اداره این دستگاه به کار گیرند.

معاون اداره کل آموزش و پرورش  استان بوشهر با تقدیر از زحمات حسین احمدی رئیس آموزش و پرورش عسلویه گفت: وی انسانی فرهیخته و تحصیلکرده است و علاوه بر این از دو ویژگی مهم صداقت و پاکدستی نیز برخوردار و از نیکان آموزش و پرورش است که دلسوزانه کار می کردند.

وی افزود: خوشالیم که یکی از فرزندان بومی شایسته به تدبیر مسئولین استان و شهرستان سکاندار عرصه تعلیم تربیت خواهند شد؛ با پتانسیل های خوب  ودانش آموزان توانمندی که شهرستان عسلویه دارد جایگاه  فعلی زیبنده نیست و نیاز به اقدام انقلابی و همدلی و همراهی همه کسانی که دل درگرو پیشرفت این دیار دارند دارد.

حسین احمدی گفت: از همکاری همه مردم ومسئولین شهرستان دردوران مدیریتم درآموزش و پرورش عسلویه تشکر می کنم تلاش هایی درزمینه جذب نیروی انسانی ساخت وساز ورفع مشکلات مدارس به اتفاق همکارانم انجام دادیم که نیاز به ارائه گزارش نمی بینم 

رئیس پیشین آموزش و پرورش عسلویه نیز افزود: جامعه مدرن درد انسان دارد همراه با  ذهنیت عقلانی به دنبال درد انسانهاست و به پدیده ها به دید علمی نگاه می کند؛ آموزش و پرورش از آن نشات می گیرد درجدال سنت و مدرنیزه به پسامدرن می رسیم که در پسامدرن به سمت تکریم انسان می رویم که باید آبرومندانه و با دیالوگ انسانها را تکریم کنیم.

علیرضا سجادی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار عسلویه نیز در این آیین گفت: آموزش و پرورش مهمترین فصل مشارکت ملت و حاکمیت است و دستگاه بسیار مهم، حساس و حیاتی برای کشور استان و شهرستان است.

وی افزود: حضور شما امروز دو معنا دارد یکی پاسداشت آقای احمدی و دیگر حمایت و پشتیبانی از آقای جبری است. به تبریک گفتن تنها بسنده نکنیم که حمایت از ایشان حمایت از آموزش و پرورش و آینده فرزندان تان است؛ آقای جبری از فرزندان بومی خود شماست و با نگاه مثبت و اعتماد مسئولین استان و شهرستان به توانمندی نیروهای بومی شهرستان انتخاب شدند و باید به او کمک کنید. 

وی افزود: کیفیت بخشی به آموزش استراتژی آموزش و پرورش است دولت به تنهایی نمی تواند مشکلات آموزش و پرورش را حل کند و باید از خانه و مدرسه و جامعه شروع کنیم که موفق شویم. باید به سمت همه ظرفیت ها برویم باید از ظرفیت شرکت های مستقر در منطقه هم استفاده کنیم و به سمت توانمندسازی وبهسازی نیروی انسانی برویم و درکارگاههای آموزشی مدیران و معلمان مان را به روز کنیم.

اسماعیل جبری که به عنوان رئیس آموزش و پرورش عسلویه معرفی درسخنان کوتاهی گفت: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت دراین عرصه به من عطا کرد از حسن اعتماد استاندار  و مدیر کل آموزش و پرورش استان، فرماندار شهرستان و امام جمعه  و شورای شهرستان و همه کسانی به بنده محبت داشتند تشکر می کنم.  افق خوبی برای آموزش و پرورش عسلویه می بینم و از همه ظرفیت برای اعتلای آموزش و پرورش استفاده خواهم کرد.

وی با بیان اینکه اهل مشورت هستم با همه مشورت می کنم  افزود: کمیته ای از نخبگان تشکیل خواهم داد تا از نظریات همه نخبگان و فرهیختگان شهرستان برای پیشرفت در کار استفاده کنم از شوراها، شهرداران و دهیاران شهرستان ما که حقا بی نظیر هستند و همیشه پشتیبان آموزش و پرورش بوده اند توقع حمایت و پشتیبانی دارم.

گفتنی است در این آیین  از زحمات حسین احمدی رئیس آموزش و پرورش عسلویه تقدیر و طی حکمی اسماعیل جبری به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش عسلویه معرفی شد.

/خبرگزاری فارس

ارسال نظر