کد خبر : 20206

رئیس فدراسیون بوکس گفت:

بوشهر میزبان مسابقات کشوری بوکس می‌شود

 بوشهر میزبان مسابقات کشوری بوکس می‌شود

رئیس فدراسیون بوکس گفت: با توجه به ظرفیت‌های مناسب و وجود استعدادهای درخشان در عرصه ورزش بوکس استان بوشهر به‌زودی شاهد میزبانی بوشهر در رقابت‌های بوکس کشوری و بین‌المللی هستیم.

به گزارش بوشهر24، حسین ثوری ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه ورزش جایگاه مهمی بین جوانان و نوجوانان دارد اظهار داشت: استان بوشهر دارای استعدادهای بسیار خوبی در رشته بوکس است که باید تلاش شود تا این استعدادها شکوفا شود.

رئیس فدراسیون بوکس ضمن تشکر از فعالیت‌های بوکس استان بوشهر روند این رشته ورزشی را در این استان مطلوب دانست و گفت: بوکس بوشهر مسیر رو به پیشرفتی را می‌پیماید.

وی با بیان اینکه استان بوشهر همواره در این ورزش حرف‌های زیادی برای گفتن داشته گفت: توجه فدراسیون به  ورزش بوکس استان بوشهر نگاهی ویژه  است.

ثوری از  وجود زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مسابقات ملی بوکس در بوشهر خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های بوکس در این استان و توسعه زیرساخت‌ها به‌زودی شاهد میزبانی بوشهر در رقابتهای کشوری و بین‌المللی هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گزارشی از وضعیت ورزشکاران این رشته در استان ارائه و بیان کرد: ورزش بوکس از رشته‌های جذاب ورزشی است و در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، این رشته نیز بوشهر را صاحب مدال کرد.

احمد بهروزیان‌فرد حمایت از قهرمانان رشته‌های مختلف را یکی از اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان دانست و تاکید کرد: در بخش زیرساخت‌های ورزش بوکس اقدامات مهمی انجام شده که این مهم توسعه می‌یابد.

/تسنیم

ارسال نظر