کد خبر : 20207

سردار رزمجو:

دشمن برای ‌ضربه زدن به نظام اسلامی ‌برنامه‌ریزی کرده است‌

دشمن برای ‌ضربه زدن به نظام اسلامی ‌برنامه‌ریزی کرده است‌

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا همواره برای ضربه زدن به نظام اسلامی توطئه و دسیسه طراحی می‌کند که برای خدشه‌دار کردن چهلمین سال پیروزی انقلاب در دی و بهمن برنامه‌ریزی کرده است.

به گزارش بوشهر24، سردار علی رزمجو صبح امروز در نشست با اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با تاکید بر نقش تحقیق و پژوهش درموفقیت برنامه‌ها و طرح‌ها اظهار داشت:تجربه نشان داده در هر کار، طرح، و پروژه‌هایی که پژوهش و تحقیق انجام شود، آن طرح با کمترین مشکل و بیشترین موفقیت به سرانجام می‌رسد، لیکن باید برنامه‌های ستاد امر به معروف استان نیز در همین راستا با تحقیق و ارزیابی انجام شود .

وی، با بیان اینکه پژوهش‌ها و تحقیقاتی همچون چگونگی مدیریت بازار اسلامی امروز لازمه جامعه است تأکید کرد: این چنین تحقیقاتی پس از طی کردن روند چگونگی مدیریت موانع، معایب و محاسن، بسیار کارگشا در حوزه بازار و خدمات بوده و با اجرایی شدن آن در حوزه اصناف و ادارات مرتبط با بازار می‌تواند خلاء بزرگی را جبران کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر توجه به تحقیق در اجرای برنامه‌ها تصریح کرد: تجربه نشان داده قراردادهایی که در سطح جامعه با دانشگاه‌های دارای بار علمی منعقد شده موفقیت و تجربه خوبی را در پی داشته  است.

سردار رزمجو با تاکید بر اجرای امر به معروف و نهی از منکر بر‌اساس برنامه پژوهشی بیان کرد: در این حوزه انتظار است دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و بررسی زوایای مختلف این موضوع مهم و لازمه  جامعه امروزی کمک کند .

وی با اشاره به در پیش بودن چهل سالگی انقلاب اسلامی بوده و برنامه‌ریزی‌های مختلف دشمنان در دی و بهمن به منظور ضربه زدن به نظام اسلامی از طرق مختلف خاطر نشان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا همواره برای ضربه زدن به نظام اسلامی توطئه و دسیسه طراحی می‌کند که برای خدشه‌دار کردن چهلمین سال پیروزی انقلاب در دی و بهمن برنامه‌ریزی کرده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: وظیفه اعضای ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر در برهه فعلی این است که از نشر و اطلاع رسانی خدمات، برکات و دستاوردهای برجسته انقلاب در طول چهل سال عمر با برکت نظام اسلامی به عنوان رسالت اصلی و مهم در حوزه امر به معروف بپردازد .

/تسنیم

ارسال نظر