کد خبر : 20208

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر:

محمد جواد لاریجانی سخنران مراسم حماسه ۹ دی بوشهر است

محمد جواد لاریجانی سخنران مراسم حماسه ۹ دی بوشهر است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم حماسه ۹ دی در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود که سخنران این مراسم در مرکز استان محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر است.

به گزارش بوشهر24، نصرالله شفیعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی به پیامدهای این حماسه پرداخت و اظهار داشت:  حماسه 9 دی سال 1388 ضمن نشان دادن ولایت‌مداری ملت ایران، ظرفیت‌های مردمی برای عبور از بحران‌ها آشکار شد.

وی، ناکامی جریان فتنه توسط ایادی خارجی و داخلی را از دیگر پیامدهای حماسه 9 دی سال 1388 دانست و تصریح کرد: ملت ایران در این روز عشق و علاقه خود را به ارزش‌های انقلاب اسلامی نشان دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه ملت ایران در حماسه 9 دی تمام محاسبات و برآوردهای دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی را بر هم زدند گفت: استحکام پایه‌های نظام اسلامی ایران و افزایش بصیرت ملت ایران در زمینه انقلاب مخملی دشمن از دیگر پیامدهای حماسه 9 دی است.

شفیعی، تمام کردن حجت بر مسئولان در برخورد با آشوب‌گران از دیگر پیامدهای این روز تاریخی دانست و بیان کرد: حماسه 9 دی امید به آینده انقلاب اسلامی و ملت‌های مظلوم منطقه را افزایش داد و سبب حفظ استقلال سیاسی و ناکام گذاشتن بیگانگان در دخالت به کشور شد.

وی به برنامه مراسم حماسه 9 دی در استان بوشهرپرداخت و خاطر نشان کرد: به مناسبت حماسه 9 دی هفته‌ای تحت عنوان بصیرت توسط بسیج طراحی شده که مراسم گوناگونی از 9 تا 19 دی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی در شهرها و روستاهای این استان تدوین شده گفت: برنامه‌های اصلی در مرکز شهرها و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

شفیعی با بیان اینکه مراسم حماسه 9دی در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود تصریح کرد: مراسم حماسه 9دی در سراسر استان بوشهر برگزار می‌شود که سخنران این مراسم در مرکز استان محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر است.

وی با بیان اینکه مراسم حماسه 9 دی در بوشهر ساعت 9 صبح در مصلی جمعه این شهر برگزار می‌شود گفت: پس از سخنرانی محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه، راهپیمایی بوشهری‌ها از مصلی جمعه تا میدان قدس برگزار می‌شود.

وی گفت: مراسم 9 دی در شهرهای 37 گانه و مراکز شهرستان‌ها و روستاهای استان بوشهر با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود.

/تسنیم

ارسال نظر