کد خبر : 20216

در روزی که وزیر کشور پا در استن بوشهر نهاد:

دشمن بدنبال تفرقه و تنش اجتماعی در کشور است

دشمن بدنبال تفرقه و تنش اجتماعی در کشور است

وزیر کشور گفت: افزایش تولید و صادرات از ابتدای سال جاری در کشور سبب مثبت شدن تراز اقتصادی و تجاری شده است.

به گزارش بوشهر24، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با قدردانی از تلاش مسئولان استان بوشهر در مدیریت برنامه‌ها و بخش‌های مختلف جامعه گفت: مهمترین مسئله‌ای که دشمنان برای آن برنامه‌های مختلفی دارند، ایجاد یاس و نامیدی در مردم با تنش اجتماعی و تفرقه است.

وی، با بیان اینکه یکی از هدف گذاری‌های اصلی تحریم اقتصادی ایجاد نارضایتی در جامعه است، گفت: در این زمینه با توجه به وجود ظرفیت‌های بسیار بالا در کشور باید بهره‌وری را افزایش داد.

وزیر کشور افزایش تولید و صادرات را یکی از راهکار‌های مهم در راستای مقابله با تحریم‌ها دانست و تصریح کرد:امسال تولید و صادرات در ابعاد گوناگون در کشور افزایش یافته که این مهم سبب مثبت شدن تراز اقتصادی و تجاری شده است.

رحمانی‌فضلی با تاکید بر نقش مهم وحدت و انسجام در ناکام گذاشتن اهداف دشمنان به ویژه آمریکا افزود: وحدت و انسجام داخلی در جامعه بسیار مهم است چراکه اگر این مهم نباشدامنیت در کشور دچار خلل و اهداف دشمن محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمن به‌صورت مستقیم در حوزه امنیتی ایران سرمایه‌گذاری می‌کند، گفت: دشمن در ایجاد مشکلات امنیتی در کشور، با وجود نیرو‌های قوی امنیتی، اطلاعاتی، عملیاتی و مردم نتوانسته بهره لازم را ببرد.

وی افزود: بعد گذشت پنج سال از عمر دولت به هیچ وجه صدای عدم وحدت در بوشهر نشنیدم، چون آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده، ولی فقیه در این استان نقش محوری خودش را داشته است و به خوبی در زمینه وحدت حرکت کرده است.

رحمانی فضلی ادامه داد: سه پایه اصلی در هر استان نماینده، ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مجلس هستند که هماهنگی و انسجام بین آن‌ها باعث توسعه و امنیت می‌شود.

/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر