کد خبر : 20239

نزول دوباره رحمت الهی به آسمان بوشهر:

بارندگی از یکشنبه شدت می‌گیرد

بارندگی از یکشنبه شدت می‌گیرد

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش پوشش ابر در استان بوشهر طی امروز خبر داد و گفت: بارندگی در استان بوشهر از فردا شدت می‌گیرد.

به گزارش بوشهر24،  پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده وزش باد شمالی در سطح استان است که بر روی دریا و در سواحل مرکزی و جنوبی استان از شدت بیشتری برخوردار است.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود از فردا با نفوذ تدریجی امواج ناپایدار به جو استان، ضمن افزایش پوشش ابر در آسمان استان، بارش باران بصورت پراکنده بر روی دریا آغاز شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با تقویت آن از عصر فردا و طی روز دوشنبه، در برخی نقاط بارش باران گاهی رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد پدیده غالب در سطح استان خواهد بود.

وی ادامه داد: برای ساعات آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و طی امشب و صبح فردا در برخی نقاط وقوع پدیده مه و از فردا افزایش ابر و بر روی دریا بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی افزود: طی این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۴ تا ۳۶ گاهی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت یک و پنج دقیقه، جزر اول ساعت هشت و ۲۷ دقیقه، مد دوم ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه و جزر دوم ساعت ۲۰ و ۵۸ دقیقه خواهد بود.

/خبرگزاری مهر

ارسال نظر