کد خبر : 20257

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

حماسه ۹ دی نماد ولایت‌مداری ملت ایران است

حماسه ۹ دی نماد ولایت‌مداری ملت ایران است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر با بیان اینکه حماسه ۹ دی نماد ولایت‌مداری و بصیرت افزایی ملت ایران است گفت: خلق حماسه ۹ دی ملت ایران نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مردم ایران است.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در همایش بصیرتی جوانان انقلابی بوشهر در تکیه‌ رایه‌العباس جفره بوشهر با گرامیداشت حماسه 9 دی و با بیان اینکه فتنه سال 88 از پیش طراحی شده بود اظهار داشت:  توطئه گران و فتنه گران، به بهانه تخلف در انتخابات مردم را به خیابان‌ها هدایت کردند و برنامه خود را با همکاری و هماهنگی اتاق فکر آمریکا اجرایی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ملت ولایی ایران خودجوش در 9 دی سال 88 تمام ترفندهای دشمنان را خنثی کردند تصریح کرد: خلق حماسه 9 دی ملت ایران نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مردم ایران است.

آیت‌الله صفایی بوشهری، حماسه  9 دی را نماد عزت استقلال، ولایت‌مداری و بصیرت مردم دانست و خاطر نشان کرد: ملت ایران در حماسه 9ی در سال 1388  تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و اعلام کردند اگر دشمن در برابر اعتقادات و دین آنان بایستد، در برابر آنان مقاومت می‌کنند.

امام جمعه بوشهر حماسه 9 دی را روز برملا شدن ترفند فریب خوردگان  و دسیسه توطئه‌گران دانست و افزود:  ملت ایران در حماسه 9 دی ضمن بیعت مجدد با ولایت و آرمان‌های مقام معظم رهبری توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

 نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تنها راه  نجات را توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: همانگونه که امام راحل توصیه کردند پشتیبان ولایت فقیه باشید، تا آسیبی به مملکت نرسد.

 

 

/تسنیم

ارسال نظر