کد خبر : 20352

سرهنگ رضوی خبر داد:

بوشهر| ۵.۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

بوشهر| ۵.۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف ۲ دستگاه کامیون کشنده و یک اتوبوس با کشف ۵.۳ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در دشتستان خبر داد.

به گزارش بوشهر24; سرهنگ  سیدجواد رضوی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در برازجان با اشاره به ارتقاء امنیت در  این شهرستان اظهار داشت: با همکاری و تعامل مردم دشتستان امنیت پایدار در  این شهرستان حاکم است و  کشف تخلف و دستگیری متخلفان در کوتاه‌ترین زمان محقق می‌شود.

وی با تاکید بر برخوردار قاطع با قاچاق کالا افزود: فضای دشتستان برای فعالیت قاچاقچیان ناامن است چرا که در کوتاه‌ترین زمان کشف و دستگیر می‌شود.

رئیس پلیس شهرستان دشتستان با اشاره به کشف قاچاق  اظهار داشت: در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق  کالا، مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید صلاحی شهرستان دشتستان حین کنترل وسائط نقلیه عبوری طی 24 ساعت گذشته 2 دستگاه کامیون کشنده و یک دستگاه اتوبوس را به ظن حمل کالای قاچاق متوقف کردند .

سرهنگ رضوی افزود: در بازرسی از وسائط نقلیه توقیف شده انواع کالای قاچاق شامل یک هزار و 754 کارتن انبردست، گازانبر، فرچه سیم و مته، 798 رول چرم مصنوعی، 100 کارتن تنباکو، جا شمعی و انواع عروسک فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 5.3 میلیارد ریال برآورد کردهاند گفت: در همین رابطه 3  متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی دشتستان شدند.

 

تسنیم/


 

ارسال نظر