کد خبر : 20360

مسئول نهاد رهبری دانشگاه خلیج فارس بوشهر:

اساتید با بیان دستاوردها در رفع شبهات دانشجویان بکوشند

اساتید با بیان دستاوردها در رفع شبهات دانشجویان بکوشند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید گفت: استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد، باید سرشار از عشق به اسلام و انقلاب و غرور ملی و و دینی و مدافع خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد.

به گزارش بوشهر24، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس بوشهر در حاشیه دوره ضیافت اندیشه اساتید گفت: هفتمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه خلیج فارس با آموزش دو مبحث "اقتصاد مقاومتی" و "اخلاق حرفه ای و ارتقاعات فکری علمی در عرصه های مختلف" در حال برگزاری است.

حجت الاسلام جمالی افزود: دوره معرفت افزایی ضیافت اندیشه اساتید در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و شیوه تربیت دانشجوی تراز انقلاب اسلامی هر ساله در دانشگاه خلیج فارس برگزار می گردد. مدرسان این دوره حجت الاسلام والمسلمین اسلامی استاد تمام دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی و آقای خوش چهره استاد اقتصاد دانشگاه تهران است.

وی ادامه داد: بحمدالله اساتید ما در شیوه تدریس و نوع گفتار و رفتار توانسته اند دانشجویان را با ارزش های دین آشنا کنند. طبعا یک استاد ضمن اینکه معلم است باید مربی هم باشد و دانشجو را مانند فرزندان خود بداند، استاد باید سرشار از عشق به اسلام و انقلاب و غرور ملی و و دینی و مدافع خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد.

حجت الاسلام علی جمالی اظهار داشت: استاد باید از جریانات جهان آگاه باشد ، سیاست بداند اما سیاست زده نباشد، کارش برای خدا و با اخلاص باشد .امروز که نقشه دشمن تصویر سازی غلط از انقلاب اسلامی است، جوانان را به دستاورد های مهم انقلاب اشنا کند و جوابگوی شبهات دانشجویان باشد.

 

دانشجو نیوز/

 

ارسال نظر