کد خبر : 20422

علی اکبری تاکید کرد:

آسیب‌های اجتماعی در عرصه‌های گوناگون شناسایی شود

آسیب‌های اجتماعی در عرصه‌های گوناگون شناسایی شود

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با تاکید بر شناسایی آسیب‌های اجتماعی در عرصه‌های گوناگون گفت: باید این آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها که از دشمن سرچشمه می‌گیرد در مناسبت‌های گوناگون همچون عفاف و حجاب، هفته زن، هفته احیا تبیین شود.

به گزارش بوشهر24، حجت الاسلام علی اکبری ظهر امروز در کارگروه عفاف و حجاب استان بوشهر با تاکید بر توجه ویژه به شناسایی آسیب‌های اجتماعی اظهار داشت: وجود برخی آمارهای ناهنجاری نشان غفلت و کم کاری عده‌ای مسئول و متولی در گذشته است که باید با جبران و صرف هزینه این مسئله بروزرسانی شود.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات برخی برخوردهای نابه‌جا و نسنجیده سبب بروز مشکلات و جبهه‌گیری افراد خاطی می‌شود افزود: دین مبین اسلام نحوه برخورد با افراد در سطوح مختلف را به ما متذکر شده که انتظار است دستگاه‌های آموزشی و فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب هم همین امر را به عنوان الگویی دینی سرلوحه کار خود قرار دهند.

اکبری خاطرنشان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب از دشمن غیر از دشمنی انتظاری نیست و هر روز نیز با شیوه  جدیدی انحرافی را وارد بازارو جامعه می‌کند که سرشبکه و شاهرگ اصلی آن بنیان خانواده ، عفاف و حجاب و اخلاق و رفتار است.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر تصریح کرد: عمده مشکلی که در سطح کشور وجود دارد این است که دشمن روز به روز و ساعت به ساعت اهداف و مقاصد خود را تغییر می‌دهد لیکن ما به عنوان متولیان باید به بهانه مناسب‌ها به صورت مقطعی طرح و برنامه‌ای اجرا کنیم که همین مهم سبب عدم نتیجه دهی مطلوب می‌شود.

وی با تاکید بر شناسایی آسیب‌های اجتماعی در عرصه‌های گوناگون گفت: باید این آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها که از دشمن سرچشمه می‌گیرد در  مناسبت‌های گوناگون همچون عفاف و حجاب، هفته زن، هفته احیا تبیین شود.

 

تسنیم/

 

ارسال نظر