کد خبر : 20424

رئیس سازمان بسیج اساتید گفت:

سند آمایش اقتصادی بوشهر توسط بسیج اساتید تنظیم شد

رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر گفت: سند آمایش اقتصادی استان بوشهر توسط بسیج اساتید تهیه و تنظیم شد.

به گزارش بوشهر24، محمد چمکوری ظهر امروز در مراسم معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد واحد خورموج اظهار داشت: استادان متخصص، متعهد و انقلابی در بسیج اساتید فعالیت می‌کنند که همواره آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب‌اسلامی و نقش‌آفرینی در مقابل تهاجم فرهنگی در دانشگاه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه بسیج، نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن را حفظ کرده است، تأکید کرد: بسیج اساتید شاخه‌ای از شجره طیبه بسیج است که کارایی و کارآمدی خود را همواره ثابت کرده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها تأکید کرده‌اند که کارهای بزرگ را در کشور بسیجیان یا کسانی که تفکر انقلابی و بسیجی دارند انجام داده‌اند.

چمکوری خاطرنشان کرد: به‌واسطه وحدتی که بین مردم وجود دارد، افق روشن است و با هدایت مقام معظم رهبری تلاطم‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی از تنظیم سند آمایش اقتصادی بوشهر خبر داد و گفت: سند آمایش اقتصادی استان بوشهر توسط بسیج اساتید تهیه و تنظیم شد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد خورموج دشتی نیز در این مراسم گفت: دانشگاه برای تحول و پیشرفت نیاز به تفکر بسیجی دارد و این موضوع مهم با راه‌اندازی بسیج اساتید صورت می‌گیرد.

اشکان معصومی افزود: اهداف و برنامه‌های کانون بسیج اساتید نقش به‌سزایی در پیشرفت و پیشبرد اهداف دانشگاه دارد.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم مطالبات مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به‌خوبی اجرا کنیم، خاطرنشان کرد: این واحد دانشگاهی با حدود بیست عضو هیئت‌ علمی نقش مهمی در توانمندی علمی شهرستان دشتی دارد.

در این مراسم حسن قائدی معاون دانشگاه آزاد واحد خورموج دشتی به‌عنوان مسئول کانون بسیج اساتید معرفی شد.

 

تسنیم/

ارسال نظر