کد خبر : 20457

شهسوار قایدی اعلام کرد:

طرح نظارتی ویژه نوروز در دشتستان از بهمن ماه اجراء می‌شود

طرح نظارتی ویژه نوروز در دشتستان از بهمن ماه اجراء می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از ابتدای بهمن ماه در این شهرستان خبر داد و گفت: هم اینک با گشت‌های مشترک نظارت ویژه‌ای بر روی قیمت کالا و انواع اجناس در دشتستان در حال اجراء است.

به گزارش بوشهر24، شهسوار قایدی صبح امروز در نشست با بازرسان با اشاره به برنامه‌ریزی برای کنترل قیمت‌ها در دشتستان اظهار داشت: برای حمایت از حقوق مصرف‌کننده، حفظ سلامت شهروندان، ارائه کالای باکیفیت و استاندارد و همچنین تعادل در بازار و تثبیت قیمت‌ها طرح نظارتی نوروز از ابتدای بهمن ماه در شهرستان دشتستان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اینک با گشت‌های مشترک نظارت ویژه‌ای بر روی قیمت کالا و انواع اجناس در دشتستان در حال اجراء است افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای عمومی مردم برای خرید برخی کالا‌ها و خدمات و همچنین انجام سفر‌های سیاحتی مسافران نوروزی، طرح نظارتی ویژه نوروز تا 15 فروردین سال بعد ادامه دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت: در اجرای این طرح و رصد روزانه بازار شب عید، بازرسان این اداره و اتاق اصناف شهرستان‌ به صورت دو شیفت حضور دارند.

قایدی بیان کرد: این طرح در بخش کالایی مواردی مانند نان، لبنیات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، شکر، پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار و شیرینی را شامل می‌شود و در بخش خدماتی نیز شرکت‌های مسافرتی هوایی، زمینی، دریایی، واحد‌های اقامتی، رستوران ها، حمل و نقل درون شهری و برون شهری، انبارها، سردخانه ها، میادین میوه و تره بار بازرسی می‌شوند.

وی گفت: در ایام نوروز، کشیک‌ها و گشت‌های نظارت و بازرسی همانند سایر روز‌ها فعال است و با هرگونه تخلف در واحد‌های صنفی برخورد می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان تاکید کرد:شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب از سوی واحد‌های صنفی، از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 سامانه ستاد خبری این اداره و یا با مراجعه به واحد دریافت شکایات مردمی موارد تخلف را گزارش دهند.

 

تسنیم/

ارسال نظر