کد خبر : 20470

حسینی بوشهری:

نباید از توطئه‌های دشمن غافل شویم

نباید از توطئه‌های دشمن غافل شویم

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی اگر چه چهل سال با تمام فراز و فرودها تا اینجا رسیده اما همچنان دشمنانی داردو ما نباید از توطئه‌های دشمن غافل بمانیم.

به گزارش بوشهر24، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شامگاه یکشنبه در مراسم بیست و هشتمین سالگرد شهادت سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لاهور پاکستان و یادواره شهدای دشتستان با بیان اینکه شهید گنجی از پیروان راه اهل بیت(ع) بود اظهار داشت: این شهید والامقام از مصداق بارز کلام رسول الله (ص) بود که می‌فرماید هر کسی که به خاطر شناخت اهل بیت(ع) من خدای متعال بر او منت نهاده که پیرو اهل بیت(ع) شده باشد این فرد تمام خیرها و خوبی‌ها یکجا برایش فراهم می‌آید.

 عضو مجلس خبرگان رهبری  جایگاه شهدا را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: شهید صادق گنجی راه بیداری اسلامی ومبارزه با جریانات تکفیری هم نامش وهم راهش صادق بود او به عنوان سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی در لاهور پاکستان به زیبایی درخشید وبه وظیفه و رسالتش به خوبی عمل کرد.

آیت الله حسینی بوشهری  با گرامیداشت 670 تن از شهدای شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: شهدای ما آنچه که داشته‌اند  را در طبق اخلاص گذاشته و از جان و هستی و تمام تعلقات دنیایی گذشتند، کسی که از تمام اینها بگذرد خیلی ارجمند است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه خداوند متعال قدردان شهدا است و برای آنان در قالب آیات قرآن یادواره برگزار کرده است گفت:  این یادواره‌ها برای همه ما، پیر و جوان، خرد و کلان و زن و مرد پیام تسلیم ناپذیری در مقابل دشمن رادربر دارد.

امام جمعه قم  پیام این یادواره را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: پیام این یادواره‌ها از این دست این است که ما همچنان دشمن داریم اگر شهید گنجی بیست و هشت سال پیش در لاهور پاکستان به شهادت رسیده نشان از  دشمنی دشمنان ایران اسلامی است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر بصیرت در دشمن شناسی گفت: انقلاب اسلامی اگر چه چهل سال با تمام فراز و فرودها تا اینجا رسیده اما همچنان دشمنانی داردو ما نباید از توطئه‌های دشمن غافل بمانیم.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: این چنین یادواره‌ها به ما می‌گوید که به هوش باشید، اندیشه و فکر خود را در مقابل دشمن استوار کنید و آنچنان که این مسیر را تا امروز طی کرده‌اید مسیر آینده را نیز با همین مردان و زنان نیک طی کنید.

 

تسنیم/

ارسال نظر