کد خبر : 20496

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:

۳۵هزارمیلیارد ریال در راه‌اندازی واحدهای تولیدی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شد

۳۵هزارمیلیارد ریال در راه‌اندازی واحدهای تولیدی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شد

افتتاح و بهره برداری ۲۴ واحد صنعتی در استان بوشهر خبرداد و گفت: در این واحدهای صنعتی بیش از ۳۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

به گزارش بوشهر24، سید حسین حسینی محمدی  صبح امروز در نشست بررسی روند اجرایی طرح‌های تولیدی صنعتی در استان بوشهر اظهار داشت: برای رفع موانع تولید امسال برنامه‌های مختلفی از جمله تشکیل کارگروه تسهیلات رونق و رفع موانع تولید تشکیل شده و با پرداخت تسهیلات بانکی برخی از مشکلات برطرف شده است.

وی با گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از افتتاح طرح‌های تولیدی در این ایام خبرداد و بیان کرد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی 24 پروژه صنعتی و تولیدی با سرمایه گذاری  افزون بر 35هزارمیلیارد ریال در استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهربا اشاره به فعالیت واحدهای تولیدی یاد شده افزود:این حوزه‌های تولیدی شامل کارخانه بزرگ تولید متانول،  تولید سیمان خاکستری، سنگ آهک، شن و ماسه، آسفالت، ماژیک وایت برد و انواع خودکارمعمولی،کیسه بدون بازیافت پلاستیکی، درب ضد سرقت، ساخت دستگاه و وسایل توزیع و کنترل نیروی برق  است.

حسینی محمدی خاطر نشان کرد:  با افتتاح این واحدهای صنعتی و تولیدی زمینه اشتغال یک هزار و 344 نفر فراهم شده است.

وی از آغاز عملیات واحدهای جدید صنعتی و تولیدی در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا در زمینه تولید بنزین پیرولیز، گاز مایع شده، متانول، پروپیلین با پیش بینی سرمایه گذاری 74 هزار میلیارد یال و اشتغال یک‌هزار و 400 نفر در دهه فجر درشهرستان دیر کلنگ زنی می‌شود.

حسینی محمدی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ایجاد و توسعه طرح های صنعتی از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تا کنون رشد قابل توجهی در اکثر بخشهای اقتصادی داشته که نشان‌گر برنامه ریزی‌های مختلف دولت شکوفایی کشور بوده است.

 

تسنیم/

ارسال نظر