کد خبر : 20527

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت:

۴۷.۳ میلیارد تومان تسهیلات اعتباری به واحدهای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد

۴۷.۳ میلیارد تومان تسهیلات اعتباری به واحدهای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد

در راستای رفع موانع تولید، در ۱۰ ماه امسال ۴۷.۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به ۳۷ واحد تولیدی این استان پرداخت شده است.

 به گزارش بوشهر24؛ سید حسین حسینی محمدی بعدازظهر امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با بیان اینکه  19 شهرک و ناحیه صنعتی به مساحت پنج هزار و 600 هکتار در استان بوشهر فعال است اظهار داشت: علاوه بر این چهار منطقه ویژه  اقتصادی در استان بوشهر تاسیس شده که  در این مناطق ویژه، شهرک‌ها و نواحی  صنعتی بیش از 600 واحد صنعتی با 63 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی استقرار یافته است.

وی از اشتغال 21 هزار نفر در واحدهای تولیدی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در شاخص صدور پروانه بهره‌برداری صنعتی استان بوشهراکنون  648 پروانه  بهره برداری صنعتی صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر شاخص میزان اشتغال صنعتی در استان را مورد اشاره قرار داد و  تصریح کرد: 25 هزار و 359 نفر اشتغال صنعتی در استان بوشهر تاکنون محقق شده است.

حسینی از مطالعه پنج خوشه صنعتی و عملیاتی شدن 2 خوشه صنعتی خبرداد و خاطر نشان کرد: خوشه صنعتی خرمای استان بوشهر اکنون در زمره خوشه‌های صنعتی نمونه کشور قرار گرفته است.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان بوشهر خاطر نشان کرد: امسال برای افزایش تولید واحدهای صنعتی، تسهیلات اعتباری مورد نیاز پرداخت می‌شود که نقش مهمی در اشتغال  و رونق تولید دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی استان بوشهر خبرداد و گفت:در راستای رفع موانع تولید، در 10 ماه امسال 47.3 میلیارد تومان  تسهیلات بانکی به 37 واحد تولیدی این استان پرداخت شده است.

 

تسنیم/

ارسال نظر