کد خبر : 20540

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت:

همایش مادران چشم‌انتظار استان بوشهر برگزار می‌شود

همایش مادران چشم‌انتظار استان بوشهر برگزار می‌شود

همایش مادران چشم‌انتظار بزرگداشت شهدای والامقام جاویدالاثر استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24؛ حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری صبح امروز در نشست با مسئولان استان بوشهر با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  رسالت همگانی است اظهار داشت: آنچه جامعه اسلامی در برابر ترفندهای دشمنان مصونه نگه داشته فرهنگ متعالی ایثار و شهادت است.

وی نقش مهم خانواده معظم شهدا در نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت را مهم دانست و تصریح کرد: اگر رشادت‌ها و خدمات شهدا و ایثارگران به‌خوبی به جامعه معرفی و شناسانده شود نتایج مطلوبی در پی دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تقویت باورهای دینی و ملی را جزو اصلی‌ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی برشمرد و خاطرنشان کرد: همه ما مدیون شهدا، ایثارگران و خانواده معظم آنان هستیم که تبیین جایگاه شهدا و رشادت‌های آنان امری مهم و ضروری است.

وی آسایش و امنیت امروز  جامعه را مرهون مکتب سازنده ایثارگری‌، فداکاری‌ و رشادت رزمندگان و شهدا دانست و افزود:حرکت در راستای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت یکی از نشانه‌های بارز نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه است.

تشکری از برگزاری همایش مادران چشم‌انتظار در بوشهر خبرداد و بیان کرد: همایش مادران چشم‌انتظار بزرگداشت شهدای والامقام جاویدالاثر استان بوشهر با حضور حجت‌الاسلام‌ محمدحسین کاویانی‌راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور  در گلزار شهدای بوشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مراسم روز چهارشنبه 10 بهمن‌ماه در گلزار شهدای بوشهر برگزار می‌شود گفت: همایش مادران چشم‌انتظار با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، با هدف برگزاری زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این همایش از مادران گران‌قدر شهدای والامقام مفقودالاثر استان بوشهر تجلیل می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر