کد خبر : 20546

مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر:

۱۰۰ اثر به چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر ارسال شد

۱۰۰ اثر به چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر ارسال شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر با اشاره به برگزاری چهارمین اجلاس نماز استان تا پایان امسال گفت: ۱۰۰ اثر به دبیرخانه چهارمین اجلاس نماز استان بوشهر ارسال و اثرات برتر توسط هیئت داوران انتخاب شده است.

به گزارش بوشهر24؛ حجت‌الاسلام عباس خشنود ظهر امروز در شورای اقامه نماز استان بوشهر از برگزاری چهارمین اجلاس نماز استان بوشهرتا پایان امسال خبرداد و اظهار داشت:در فراخوان شرکت  فرهیختگان و صاحب نظران در این اجلاس راه‌های دعوت به نماز، انس کودکان به نماز و مهارت‌های مبلغان در دعوت به نماز به عنوان محورهای اجلاس نماز ارائه شده است.

وی، ترویج فرهنگ نماز و شناسایی روش‌های دعوت به اقامه نماز را از اهداف برگزاری اجلاس نماز دانست و تصریح کرد: برای هر چه با شکوه برگزار شدن چهارمین اجلاس استانی نماز 3 کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات، پشتیبانی و اجرایی، علمی و ارزیابی تشکیل شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر محورهای اجلاس نماز را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: راه‌های دعوت به نماز در خانواده و همسالان، مهدکودک‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، فضای مجازی و رسانه از محورهای چهارمین اجلاس نماز معرفی شده است.

خشنود، با اشاره به اینکه استان بوشهر در ترویج فرهنگ اقامه نماز در اجلاس سال گذشته به عنوان استان برتر معرفی شد خاطر نشان کرد: در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز،  سال گذشته استان بوشهر در زمینه ترویج فرهنگ اقامه نماز برتر معرفی شد.

وی از ارسال 100 اثر به اجلاس نماز استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد:در این اجلاس ضمن تجلیل از آثار برتر از دستگاه‌های برتر اجرایی استان بوشهر در امر ترویج فرهنگ فریضه الهی نماز تجلیل می‌شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر با بیان اینکه اثرات برتر توسط هیئت داوران انتخاب شده است گفت: وزارت کشور در  ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین دیگر وزارتخانه‌ها پیشتاز است که نشان از دلسوزی وزیر کشور و استانداران به امر نماز است.

خشنود با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به امر ترویج فرهنگ نماز گفت: اجلاس استانی  نماز قبل از برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز برگزار می‌شود.

 

تسنیم/


 

ارسال نظر