کد خبر : 20567

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس:

جذب 100 درصدی جوانان عسلویه در پتروشیمی سبلان / سهم جوانان عسلویه در تیم فوتبال پارس جنوبی افزایش یابد

جذب 100 درصدی جوانان عسلویه در پتروشیمی سبلان / سهم جوانان عسلویه در تیم فوتبال پارس جنوبی افزایش یابد

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت:مردم عسلویه همواره میزبانان خوبی برای صنعت نفت بوده‌اند.

به گزارش بوشهر24؛ سید پیروز موسوی امروز در نشست شوراهای شهر و روستا شهرستان عسلویه با محوریت اشتغال و  مسئولیت‌های اجتماعی اظهار داشت: مردم عسلویه همواره میزبانان خوبی برای صنعت نفت بوده‌اند.

وی افزود: تمام تلاش ما و در راس آن وزیر نفت بر آن است که با درک وضعیت موجود مشکلات این منطقه مرتفع شود.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس تاکید کرد: هم اکنون بسیاری از پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده است و  لازم است برای بهبود وضعیت اشتغال منطقه دیدگاه‌های موجود در این زمینه نیز تغییر یابد که تمرکز بر بخش خدمات،کشاورزی و ... از مهمترین آن است که می‌توانیم این بخش‌ها را تقویت کنیم.

موسوی با اشاره به سهم خدمات در اشتغال کشورهای توسعه یافته گفت: باید بپذیریم که صنعت به‌تنهایی نمی‌تواند بخش اشتغال کشور را به دوش بکشد و برای ارتقاء اشتغال منطقه باید بخش خدمات تقویت شود.

وی همچنین در این جلسه طی تماس تلفنی با مدیر عامل پتروشیمی سبلان در خصوص آزمون استخدامی این پتروشیمی با بیان یک خبر خوش گفت:  جذب 65 درصد مشاغل تخصصی و 100 درصد مشاغل خدماتی از میان نیروهای بومی (صرفا شهرستان عسلویه) خواهد بود و آقای زالی مدیر عامل پتروشیمی نیز در این زمینه همراهی و همکاری لازم را خواهند داشت.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس همچنین از برگزاری اولین دوره مسابقات فوتبال شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقات «استعداد یابی» برای حضور جوانان عسلویه در تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ برتر کشور است که امیدواریم سهم جوانان عسلویه در باشگاه پارس جنوبی بیش از پیش شود.

سکینه الماسی نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی و مهندس یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و دبیر شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس جنوبی نیز در این نشست حضور داشتند و پاسخگوی سوالات شوراها بودند.

 

فارس/

ارسال نظر