کد خبر : 20573

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر:

مدرسه انقلاب در بیش از 80 مدرسه استان بوشهر برگزار می شود

مدرسه انقلاب در بیش از 80 مدرسه استان بوشهر برگزار می شود

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: جشنواره مدرسه انقلاب همزمان با دهه فجر در بیش از هشتاد مدرسه استان بوشهر برگزار می شود.

به گزارش بوشهر24؛ در نشست خبری که به مناسبت دهه ی مبارک فجر در دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر برگزار گردید، عبدالرحیم افروغ مسئول اتحادیه استان اظهار داشت امسال نیز مانند سال های گذشته جشنواره مدرسه انقلاب شور و شوق انقلابی را به مدارس استان می آورد.

 

وی در ادامه گفت: مهم ترین و اصلی ترین بخش این جشنواره، برگزاری نمایشگاه های مدرسه انقلاب است که در سه محور "دیروز"  که به بررسی عملکرد و کارنامه سیاه پهلوی و چرایی و چگونگی انقلاب ، "امروز" که به بررسی دستاورد های چهل ساله جمهوری اسلامی و "فردا" با ترسیم سیمای حکومت حضرت حجت (عج) و الزامات ایجاد حکومت مهدوی پرداخته می شود.

 

عبدالرحیم افروغ عنوان کرد: رسالت جشنواره، معرفی و تبیین آرمان های انقلاب اسلامی است. اگر دانش آموزان که آینده سازان ایران اسلامی هستند با اهداف انقلاب و رسالت های خویش آشنا گردند می توان امید داشت که از گردنه های دشوار به سلامت گذر خواهیم کرد.

 

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزام استان در پایان بیان کرد: جشنواره مدرسه انقلاب از 12 بهمن در بیش از 80 مدرسه استان بوشهر برگزار خواهد شد که تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در انتها پس از داوری به برترین های استانی و کشوری جوایزی اهدا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر