کد خبر : 20583

ارسلان زارع:

۱۷ پروژه عمرانی در دشتستان با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال افتتاح شد

۱۷ پروژه عمرانی در دشتستان با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال افتتاح شد

فرماندار دشتستان از افتتاح پروژه‌‌های عمران روستایی در این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۷ پروژه عمران روستایی با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در دشتستان افتتاح شد.

به گزارش بوشهر24؛ ارسلان زارع ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های بنیاد مسکن دشتستان با تبریک ایام‌الله دهه فجر و با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های عمران شهری و روستایی در دشتستان روند مطلوبی دارد اظهار داشت: در 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی روند اجرای طرح‌های عمرانی، معیشتی، اقتصادی و اشتغال‌زایی توسعه یافته که قابل قیاس با قبل از پیروزی انقلاب نیست.

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر امید طرح‌های مهمی در راستای تحقق مطالبات مردم اجرا و افتتاح شد گفت: اعتبارات عمرانی دشتستان با اولویت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و در این راستا توجه به روستاها از تاکیدات است.

فرماندار دشتستان با قدردانی تلاش مسئولان بنیاد مسکن افزود:این نهاد نقش مهمی در اجرای طرح‌های عمرانی روستایی دارد که اجرای این طرح‌ها با کیفیت مطلوب اجرا شده است.

زارع اجرای بوستان‌‌های امید و زمین‌های ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای دشتستان را مورد اشاره قرار داد و گفت: اجرای این طرح‌ها از فعالیت ماندگار دولت تدبیر و امید محسوب می‌‌شود که مورد رضایت همگان قرار گرفته است.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های بنیاد مسکن در سومین روز از دهه مبارک فجر تصریح کرد: در این روز  17 پروژه عمران روستایی با اعتبار 30 میلیارد ریال در دشتستان افتتاح شد.

رئیس بنیاد مسکن دشتستان نیز از افتتاح بوستان امید گلدشت خبر داد و افزود: این بوستان با اعتبار 5.9 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 3 هزار و 300 متر مربع اجرا و افتتاح شده است.

حبیب نوروزپور از افتتاح پروژه‌های بنیاد مسکن در دشتستان در دهه مبارک فجر خبر داد و بیان کرد: 17 پروژه در زمینه چمن مصنوعی ورزشی، بوستان محله‌ای و اسفالت معابر در روستاهای دشتستان در سومین روز از دهه مبارک فجر  افتتاح شد.

وی با تاکید بر مقاوم سازی واحدهای مسکونی خاطر نشان کرد: طرح مقاوم سازی واحدهای مسکونی در تمامی شهرهای دشتستان اجرا شده و 50 درصد روستاها نیز تحت پوشش این طرح قرار دارند.

رئیس بنیاد مسکن دشتستان افزود: در اجرای طرح بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی تاکنون 450 واحد مسکونی با اعتبار 112 میلیارد ریال در دشتستان تحت پوشش قرار گرفته است.

 

تسنیم/

ارسال نظر