کد خبر : 20584

سردار علی رزمجو گفت:

۳۱۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تخصیص یافت

۳۱۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تخصیص یافت

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای ۷۰۶ پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه استان بوشهر گفت: برای اجرای این پروژه‌ها ۳۱۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

به گزارش بوشهر24؛ سردار علی رزمجو ظهر امروز در نشست با کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با تبریک ایام‌‌الله دهه فجر و با بیان اینکه دشمن در 40 سال گذشته انواع ترفندها علیه نظام اسلامی بکار گرفته است اظهار داشت: اقدامات و رهنمون‌های به موقع و به‌جای مقام معظم رهبری سبب شدتا دشمن در برخورد با آنها برای لطمه زدن به کشور تسلط و احاطه‌ای نداشته باشند.

وی،  با بیان اینکه ملت ایران در ادوار مختلف ترفندهای دشمنان را ناکام گذاشتند خاطر نشان کرد:حضور هوشمندانه مردم ایران در مقاطع و صحنه‌های مختلف نظام و همچنین وفاداری آنها به دستاوردهای انقلاب سبب شده تا استکبار به این جمع‌بندی برسد که حریف مردم ایران نمی‌شود.

فرمانده سپاه استان بوشهربا بیان اینکه دشمن در دو عرصه اصناف و اقتصادی به شدت وارد جنگ شده است تصریح کرد:امروز قدرت‌های عالم از انقلاب اسلامی و نفوذ هر چه بیشتر این انقلاب در دل مردم مظلوم جهان می‌ترسند و در این راستا  آمریکا سعی دارد با هزینه‌های کلان برد موشک‌های ایران را محدود کند و این برای ما مهم است.

سردار رزمجو  تصریح کرد: در حال حاضر همان آمریکایی‌هایی که 40 سال علیه نظام اسلامی ایران توطئه‌های فراوانی کردند خواهش می‌کنند تا با واسطه گری و رایزنی از توسعه این قدرت در عرصه منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای جلوگیری کنند.

وی با اشاره به هراس آمریکا از قدرت و توانمندی ایران اسلامی گفت: آمریکا با آن همه ابزار و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، تجهیزات، منابع اقتصادی و انسانی به شدت از قدرت انقلاب اسلامی می‌ترسد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه سپاه علاوه بر اجرای ماموریت‌های ذاتی در عرصه عمران، آبادانی و سازندگی مشارکت دارد گفت: در این راستا دو قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی وارد عرصه شدند و با حضور در نقاط محروم مطالبات مردم را محقق می‌کنند.

سردار رزمجو از اجرای 706 پروژه محرومیت‌زدایی در استان خبر داد و افزود: همزمان با سراسر کشور، 706 پروژه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر  عملیات اجرایی آنها آغاز و یا در مرحله افتتاح قرار گرفته که برای اجرای این پروژه‌ها 310 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

امام جمعه بوشهر نیز  با  قدردانی از تلاش شبانه روزی کارکنان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر،  بزرگترین پیروزی انقلاب را 40 سال مقاومت دانست و اظهار داشت: 40 سال تمام جهان با تمام قوا و امکانات در عرصه‌های مختلف با ما دشمنی کردند لذا قامت این انقلاب نه تنها نشکست بلکه تنومندتر هم شد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به تحریم اقتصادی دشمن علیه ملت ایران تصریح کرد: تحریم اقتصادی آمریکا اوج تهاجم علیه ملت ایران محسوب می‌شود چراکه دشمن  پس از شکست در دیگر عرصه‌‌ها، وارد آخرین برگ تهاجم نرم، تهاجم اقتصادی  شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه در حال حاضر در اوج پایان تهاجمات گسترده آمریکا علیه نظام اسلامی ایران هستیم افزود: بزرگترین پیروزی انقلاب بقا و هستی آن و وجود و قوام انقلاب در قبال تهدیدات گسترده دشمنان است.

وی با بیان اینکه سپاه در 40 سال عمر با برکت انقلاب عظمت و سربلندی خود را در عرصه‌های مختلف نشان داده است افزود: سپاه در عرصه‌های محرومیت زدایی، جنگ سخت،نرم و اقتصادی خط مقدم بوده است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، سپاه و نیروهای مسلح را ضامن امنیت، امیدواری مردم و ناامیدی دشمنان دانست و تاکید کرد: اقتداری که ما در منطقه و جهان داریم از وجود سپاه، بسیج و نیروهای مسلح است.

 

تسنیم/

ارسال نظر