کد خبر : 20597

دبیر اشراف کلی فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:

سپاه استان بوشهر برگزیده جشنواره مالک اشتر شد

سپاه استان بوشهر برگزیده جشنواره مالک اشتر شد

سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان موفق ترین رده سپاه استانی در جشنواره کشوری مالک اشتر ستاد کل سپاه را برای دومین سال پیاپی کسب کرد.

به گزارش بوشهر24؛ در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب جشنواره مالک اشتر ستاد کل سپاه با حضور سردار سلامی برگزار و از سپاه امام صادق ع استان بوشهر عنوان سپاه ممتاز استان در میان سپاه های استانی کشور به دست آورد.

سرهنگ دوم پاسدار حسین تمیمی نیا در خصوص جشنواره مالک اشتر اظهار داشت: طبق تدابیر حکیمانه فرماندهی معظم قوا، در نیروهای مسلح علاوه بر نظارت های تخصصی و میدانی که انجام می شود، اشراف کلی فرماندهی به عنوان یک ابتکار راهبردی از جانب مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برای ارتقای نظارت و آگاهی فرمانده و مسئول به مجموعه مدیریت خود است.

وی ادامه داد: هر ساله وضعیت عملکردی رده های سپاه مبتنی بر محورهای اساسی و مؤلفه‌های کنترلی از طریق سلسله مراتب فرماندهی با دستورالعمل ها و فرایند اشراف گردآوری و توسط کارگروه های کارشناسی تحلیل و ارزیابی می شود و نتیجه به همراه راهکارهایی برای ارتقای آمادگی رده ها به محضر فرماندهی کل قوا تقدیم می گردد و یکی از خروجی از مهم اشراف فرماندهی شناسایی سازمان ها و رده های پیشرو و فرماندهان و مدیران موفق تر است که عملکرد انها به صورت فصلی ارزیابی و به صورت سالانه در چهار سطح سازمانی در جشنواره مالک اشتر از آنها قدردانی می شود.

تمیمی نیا اظهار داشت: در جشنواره مالک اشتر امسال برای دومین سال پیاپی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به عنوان سپاه ممتاز در بین سپاه های استانی معرفی و از سردار علی رزمجو تجلیل به عمل و برگ زرینی دیگر در دفتر پرافتخار این سپاه ثبت شد.

دبیر اشراف کلی فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: همچنین در این جشنواره از سرگرد پاسدار علی کارگر معاون ایمنی و اقدامات تأمینی و سرهنگ دوم پاسدار شهسوار حاجی پور معاون تربیت و آموزش بسیج به‌عنوان برترین رده‌ها در میان سپاه‌های استانی معرفی و تجلیل به عمل آمد.

 

سپاس/

ارسال نظر