کد خبر : 20606

مسئولان دانشگاه پیام نور بوشهر به افکار عمومی پاسخ دهند:

مخالفت با آمریکا ستیزی دانشجویان در دهه فجر انقلاب اسلامی!

مخالفت با آمریکا ستیزی دانشجویان در دهه فجر انقلاب اسلامی!

این روزها کلیپی در فضای مجازی دست به دست می شود که حکایت از پاک کردن پرچم های نصب شده آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی توسط دانشجویان در راهروهای ساختمان دانشگاه پیام نور بوشهر دارد، اقدامی که با اعتراض شدید دانشجویان و واکنش منفی مخاطبان فضای مجازی همراه بوده است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ این روزها کلیپی در فضای مجازی دست به دست می شود که در آن از اقدام مسئولان دانشگاه پیام نور بوشهر در پاک کردن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی در محیط دانشگاه انتقاد شده است.

 

این اتفاق در حالی رقم می خورد که دهه فجر ایام یادآوری و بازخوانی اهداف انقلاب مردمی بهمن 1357 است و یکی از عوامل سقوط حکومت دست نشانده پهلوی بدست مردم، مقابله با دخالت های آمریکا و سیاست های ضد دینی و مردمی آنان در کشور بوده است.

تحرکات دشمنانه آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه مردم ما بر کسی پوشیده نیست. ترور و حمایت از گروه های تروریست، وضع قوانین و قطعنامه های ضد ایرانی در سال های پس از انقلاب و تحریم مردم و تصمیم به براندازی نظام مردمی ایران از جمله آنان است. نادیده گرفتن حقوق ملت ایران با خروج از برجام و وضع تحریم های جدید، چهره خبیث این رژیم مستکبر را بیش از پیش برای جهانیان نمایان کرده است.

 

اما واکنش علیه جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی از طرف تشکل های دانشجویی امری عادی در فضای دانشگاه است که همواره در دولت های مختلف با رویکرد های سیاسی متفاوت، دستخوش حاشیه هایی بوده است.

 

چند روزی است که در فضای مجازی کلیپی دست به دست می شود که حکایت از پاک کردن پرچم های نصب شده آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی توسط دانشجویان در محیط  دانشگاه پیام نور بوشهر دارد، اقدامی که با اعتراض شدید دانشجویان و واکنش مخاطبان فضای مجازی همراه بوده است.

 

این اقدام از طرف هر مسئولی که باشد با روحیه استکبارستیزی دانشجویان کشوری که مورد بیشترین تهاجم از طرف آمریکا واقع شده، همخوانی ندارد و به نوعی آمریکا نوازی محسوب می شود، همچنین با عدالت طلبی و ظالم ستیزی دانشجویان حق طلب در تضاد و اقدامی ناپسند در نظر عموم است. بهتر است هر چه زودتر مسئولان دانشگاه پیام نور بوشهر نسبت به روشن شدن افکار عمومی از دلایل این اقدام و عاملان آن توضیح دهند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر