کد خبر : 20616

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر:

یکی از محورهای برگزاری جشنواره ابوذر استان بوشهر مقابله با کم‌آبی است

یکی از محورهای برگزاری جشنواره ابوذر استان بوشهر مقابله با کم‌آبی است

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری جشنواره ابوذر استان بوشهر گفت:یکی از محورهای برگزاری جشنواره ابوذر استان بوشهر مقابله با کم‌آبی تعیین شده است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ عبدالله نجفی عصر امروز در نشست هم‌اندیشی بسیج رسانه با استادان دانشگاه و خبرنگاران در زمینه سازگار با کم‌‌آبی با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در نقد و بررسی مشکلات جامعه دارند اظهار داشت: در این زمینه امسال  یکی از محورهای برگزاری جشنواره ابوذر استان بوشهر مقابله با کم‌آبی تعیین شد.

 

وی با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره ابوذر بیان کرد:  امسال آثار ارائه شده در جشنواره ابوذر افزایش چشمگیر  داشت به‌گونه ای که 800 اثر به جشنواره ارسال شد.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: این آثار در قالب تیتر، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، گرافیک، کاریکاتور، موشن گرافی، مستند و فیلم به دبیرخانه جشنواره ابوذر ارسال شد.

 

وی با اشاره به چالش‌های برق و آب استان بوشهر به ویژه در فصل گرما بیان کرد: رسانه‌ها در تابستان گذشته همراه با مردم و همگام با مسئولان برای رفع چالش‌های بزرگ آب و برق در استان خدمات موثری انجام داده‌اند.

 

نجفی با بیان اینکه در این جشنواره ازآثار برتر رسانه‌ها در حوزه آب تجلیل شد خاطر نشان کرد:در این جشنواره بررسی مشکلات آب آشامیدنی استان بوشهر بر عهده بسیج رسانه گذاشته شد.

 

وی، با بیان اینکه در تابستان امسال مشکلاتی در تامین آب استان بوشهر به ویژه دشتستان وجود داشت افزود: در این زمینه  تنش‌های ایجاد شد که با پاسخگویی مسئولان و اجرای طرح‌های مختلف آبرسانی این تنش‌ها کاهش یافت.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم فرهنگ سازی در مصرف بهینه آب تاکید کرد: ظرفیت‌های تولید آب در استان بوشهر افزایش یافته ولی در حوزه فرهنگ سازی در مصرف بهینه کم کار شده است.

 

نجفی افزود: بسیج رسانه استان بوشهر در حوزه فرهنگ سازی مصرف بهینه آب اعلام  آمادگی کرده است.

 

تسنیم/

 

ارسال نظر