کد خبر : 20621

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر:

دستاوردهای نظام اسلامی در ۴۰ سال در استان بوشهر عرضه شد

دستاوردهای نظام اسلامی در ۴۰ سال در استان بوشهر عرضه شد

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به استقبال با شکوه مردم از دستاوردهای ۴۰ ساله گفت: دستاوردهای نظام اسلامی در ۴۰ سال در عرصه‌های مختلف خدمات رسانی و عمرانی در استان بوشهر عرضه شد.

به گزارش بوشهر۲۴؛ اسماعیل کاظمی شامگاه چهارشنبه در آیین اختتامیه نمایشگاه دست آوردهای انقلاب اسلامی در بوشهر اظهار داشت: طی چهل سال گذشته میزان دست آوردهای انقلاب اسلامی در سطح کشور و استان بوشهر با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.

 

وی افزود: از آنجا که انقلاب اسلامی در بلوغ کامل چهل سالگی خود قرار دارد، اطلاع رسانی از دستآوردهای آن به مردم و به خصوص قشر جوان ضروری است.

 

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: با شکل گیری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  ایجاد نمایشگاه های دست آوردهای انقلاب در شهرستان‌های استان و به خصوص مرکز استان در دستور کار قرار گرفت.

 

کاظمی بیان کرد: در این راستا و با مشارکت دستگاههای اجرایی و با ورود بخش خصوصی این نمایشگاه در شهر بوشهر ایجاد و دستآوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی در قالب فیلم، تیزر، مونشن گرافی و  تجهیزات سخت افزاری به مدت پنج شب ایجاد شد.

 

وی تصریح کرد: در کنار این نمایشگاه ، جشنهای شبانه با حضور هنرمندان بوشهری برگزار شد که از استقبال خوبی برخوردار شد.

 

مجری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان کرد: خدمات نظام در استان بوشهر به پهنه استان بوشهر است و این استان خود نمایشگاهی از دست آوردهای انقلاب است که در دو بخش زیربنایی و روبنایی خدمات غیر قابل وصفی را به مردم ارائه کرده است.

 

وی با قدردانی از روابط عمومی ادارات و عرصه رسانه در استان بوشهر ، عنوان کرد: امسال شاهد اطلاع رسانی وسیع در عرصه خبر، گزارش و یاداشتهای خبری از این نمایشگاه بودیم که نشان از توجه عرصه رسانه به اطلاع رسانی از خدمات نظام در قالب این نمایشگاه بوده است.

 

تسنیم/

 

ارسال نظر