کد خبر : 20626

امام جمعه بوشهر گفت:

نمایشگاه اقتدار هوایی در پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر راه‌اندازی شد

نمایشگاه اقتدار هوایی در پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر راه‌اندازی شد

نمایشگاه توانمندی، تجهیزات و دستاورد‌هادر قالب اقتدار هوایی در پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهربا حضور امام جمعه بوشهر گشایش یافت.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ امام جمعه بوشهر ظهر امروز در آیین افتتاح نمایشگاه توانمندی پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر تحت عنوان اقتدار هوایی با تبریک ایام‌الله دهه فجر و گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یکی از مولفه‌های اقتدار یک نظام را نیرو‌های مسلح عنوان کرد و اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی به عنوان یکی از ارکان نظام به خوبی از دستاورد‌های انقلاب حراست کردند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه مردم نقش مهم و تاثیرگذاری در عرصه‌های انقلاب دارند خاطر نشان کرد: در کنار نیرو‌های مسلح، ملت ایران نیز سربازان بزرگ نظام محسوب می‌شوند که حافظان دستاورد‌های انقلاب و نظام هستند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربا اشاره به  افتتاح نمایشگاه توانمندی پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهرافزود: این نمایشگاه اندکی از توانمندی‌های بزرگ ارتش جمهوری اسلامی و نیرو‌های مسلح را در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار و اجرای طرح‌های نوین نظامی در معرض نمایش گذاشته است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نیرو‌های مسلح، نیرو‌های حفاظت از اقتدار نظام و پیامبران صلح و آرامش هستند خاطر نشان کرد: امنیتی کشور با تلاش نیرو‌های مسلح برقرار و سبب توسعه زیرساخت‌ها شده است.

آیت الله صفایی بوشهری از خودکفایی در تولید سلاح‌های نظامی در کشور خبرداد و تصریح کرد: با هدایت فرمانده کل قوا به زودی به خودکفایی لازم در تولید علم و محصولات دانش بنیان دفاعی می‌رسیم و مرجع تامین همه نیاز‌های نیرو‌های مسلح در ایران ومنطقه می‌شویم.

فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر نیز با اشاره به افتتاح نمایشگاه توانمندی نیروی هوایی در بوشهر افزود:  امروز ارتش و سپاه بخشی از توانمندی‌های خود را با هدف انتقال پیام همبستگی و هم افزایی در نمایشگاه اقتدار هوایی به نمایش گذاشته‌اند.

سرهنگ خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده با بیان اینکه نمایشگاه اقتدار هوایی در آستانه نوزدهم بهمن روز نیروی هوایی برپا شده است خاطر نشان کرد: نمایشگاه اقتدار هوایی به منظور آشنایی مردم با اقتدار و توانمندی هوایی ایران اسلامی برگزار شده است و تا 21 بهمن برپا است.

 

وی بازدید از این نمایشگاه را برای عموم آزاد دانست و تصریح کرد: برای حضور مردم در نمایشگاه اقتدار هوایی در پایگاه هوایی بوشهر وسایل حمل و نقل  در ورودی پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر در نظر گرفته شده تا علاقه‌مندان را به محل نمایشگاه هدایت کند.

 

تسنیم/

ارسال نظر