کد خبر : 20627

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری:

رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

حضور آیت الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری

به گزارش بوشهر۲۴؛ از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکز بوشهر با حضور آیت الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد.
 
 
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در این مراسم گفت: رسالت کنونی مردم و مسئولان یادآوری دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با محوریت افتخار به گذشته و امید به آینده است.
 
 
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تولیدات رسانه ای صدا و سیما در سطح استانی و ملی و با اشاره به جنگ رسانه ای دشمن افزود: اگر چه دشمن از ابزراهای قوی برای جنگ رسانه ای در دست دارد اما جمهوری اسلامی ایران هم با تمام توان و دست پر در این عرصه مقابل دشمن ایستاده و باید فضای تبلیغاتی را از دشمن بگیریم .
 
 
سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود ۱۰۰ هزار دقیقه برنامه رادیویی ، تلویزیونی ، خبری، فضای مجازی ، رادیو نما و سایر سامانه های رسانه ای گفت : چهل مستند رسانه ای ، ۱۲ برنامه گفتگو محور و ترکیبی ، چهل موشن گرافی با عنوان چهل برگ زرین ، دو اثر موسیقیایی با عناوین مانا ایران و چهلمین سور از جمله این برنامه هاست
رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
 رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

انتهای پیام/

ارسال نظر