کد خبر : 20632

امام‌جمعه بوشهر:

تنها راه توسعه و پیشرفت جهادی و انقلابی است/ تاکید بر حضور تماشایی ملت ایران در ۲۲ بهمن

 تنها راه توسعه و پیشرفت جهادی و انقلابی است/ تاکید بر حضور تماشایی ملت ایران در ۲۲ بهمن

امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه تنها راه توسعه و پیشرفت جهادی و انقلابی است، گفت: مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات خود می‌افزایند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بر الگو‌پذیری از شیوه زندگی حضرت فاطمه(س) تاکید کرد و اظهار داشت: دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، کوثر و منشا تمام خوبی‌ها و فضائل انسانیت است که این ویژگی‌ها در طول تاریخ و قرن‌ها در جامعه جاری و ساری است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک ایام دهه فجر و چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی پس از چهل سال مقاومت در برابر دشمنی‌های جهان استکبار از بیرون و مزدوران داخلی اکنون سربلند و پر افتخار در جهان مورد توجه است.

 

امام‌جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته انواع ترفندها و توطئه‌ها را پشت سر گذاشت، خاطر‌نشان کرد: بزرگترین ویژگی انقلاب اسلامی ایران این است که دشمنان با تمام قوا چهل سال آمدند تا انقلاب اسلامی را بشکنند اما انقلاب ماند، مقاومت کرد، پیروز شد و دشمنان شکست خوردند.

 

خطیب نماز‌جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی چهل سال در برابر انواع هجمه‌ها ایستاد و تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد، افزود: در اوائل پیروزی انقلاب، استکبار وقتی منفعت خود را در ایران از دست داد، دانست که انقلاب اسلامی با جوهره اسلام‌گری و روح انقلابی گره خورده و نمی‌توان آن را نابود کرد.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری، استقلال‌طلبی، مردم سالاری دینی، تفکر جهادی بر اساس مدیریت دانش بنیان را از ویژگی انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: دشمن متوجه شده که عدالت، پیشرفت، تمدن آفرینی، رشد، توسعه و استکبار ستیزی در انقلاب اسلامی گره خورده و این نهضت جهانی می‌شود به همین سبب دست از توطئه و ترفند برنمی‌دارد.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی با حمایت و رای ملت ایران به وقوع پیوست، خاطرنشان کرد: هیچگاه ایران به این شکل، استقلال، آزادی نداشته و با این سرعت پیشرفت هیچگاه تجربه نکرده است.

 

امام جمعه بوشهر بیان کرد: با وجود 8 سال جنگ تحمیلی و این همه دشمنی‌ها، تحریم‌ها، تهدیدها و تخریب در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و اخلال در مدیریت کشور توسط جهان غرب و عناصر داخلی آنان، با تلاش امام راحل، رهبر معظم انقلاب و قشرهای مختلف مردم در 40 سال  انقلاب اسلامی مقتدر و با صلابت در برابر آنان مقاومت کرد و توانست امنیت پایدار و پیشرفت ایران را محقق کند.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر تاکید کرد: انقلاب اسلامی با یک مشت در بیرون جلوی تهاجم استکبار گرفته و با یک دست دیگر توسعه و پیشرفت کشور را رقم می‌زند که این نگاه مقام معظم رهبری است.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمنان می‌خواستند امنیت کشور را بر هم بزنند تصریح کرد:  با وجودی که دشمنان قصد ایجاد ناامنی در کشور داشتند اما با هدایت‌های مقام معظم رهبری و تلاش همه نیروها و مردم، چنان شد که امنیت پایدار در کشور برقرار شد و ناامنی به دشمنان برگشت.

 

وی، با بیان اینکه ملت ایران در چهل سال در مقابل توطئه دشمنان حماسه آفریدند گفت: در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، مردم با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می‌زنند و  مردم استان بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات خود می‌افزایند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه دیگر کشورها از ایران برای مقابله با تحریم‌های استکبار جهانی الگو می‌گیرند، تصریح کرد: در این زمینه کشورهای خط مقاومت از جمهوری اسلامی ایران برای ایستادگی در برابر دشمنان مشورت می‌گیرند.

 

امام جمعه بوشهر دهه پنجم انقلاب اسلامی را دهه توسعه و پیشرفت نام برد و افزود: تنها راه توسعه و پیشرفت در ابعاد گوناگون مدیریت جهادی و انقلابی و اسلامی است.

 

خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه تنها راه پیشرفت و سرافرازی ایران اسلامی تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب است تصریح کرد: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت اقتصادی است و حرکت در سایه ولایت و در کنار هم بودن یکی از راهبردهای مهم سیاسی کشور محسوب می‌شود.

 

آیت‌الله صفایی بوشهری، با تاکید بر این نکته که دهه پنجم باید دهه تحقق بسیاری از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب باشد گفت: دهه پنجم دهه عدالت، خدمت، پیشرفت، رشد عقلانیت مدیریتی و بصیرتی، سیاسی براساس آموزه‌های اسلامی است.

 

وی دهه پنجم را تحول مدیریتی با رویکرد مدیریت جوانان با انگیزه انقلابی دانست و تاکید کرد: در دهه پنجم انقلاب، باید رویش‌های انقلاب وارد عرصه مدیریتی می‌شوند.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تبریک روز نیروی هوایی این نیرو را مایه اقتدار و عزت ایران دانست و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مایه اقتدار و افتخار ایران اسلامی است چراکه پیشرفت فوق‌العاده‌ای در تولید نرم‌افزارها و سخت افزارها داشته و دارای قدرت بالای حوزه عملیات است و از آنان قدردانی می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر