کد خبر : 20644

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت:

۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی معلولان بوشهر تخصیص یافت

۱۵۰ میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی معلولان بوشهر تخصیص یافت

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی تراز معلولان جنوب کشور در بوشهر با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ وحید قبادی دانا شامگاه یکشنبه در آغاز عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی آموزشی و رفاهی تراز معلولان بوشهر اظهار داشت: این مجتمع به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی رفاهی معلولان در جنوب کشور محسوب می‌شود که جامعه هدف از برنامه‌های مورد نیاز رفاهی و فرهنگی بهره‌مند می‌شوند.

 

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه  مجتمع فرهنگی آموزشی و رفاهی تراز معلولان بوشهر با مشارکت خیران ساخته می‌شود افزود: این مجتمع در کنار آب‌های خلیج فارس شرایط ویژه‌ای در برنامه آموزشی، فرهنگی و رفاهی معلولان فراهم می‌کند.

 

وی با اشاره به اختصاص 150 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی آموزشی و رفاهی تراز معلولان بوشهر افزود: بر اساس برنامه‌ریزی این مرکز آموزشی رفاهی در مدت 2 سال با مشارکت استاندار، تسهیلات اعتباری بانکی، خیران و بهزیستی بوشهر ساخته و در اختیار معلولان قرار می‌گیرد.

 

قبادی‌دانا از ساخت 300 واحد مسکونی ویژه خانوارهای تحت پوشش بهزیستی در بوشهر خبر داد و بیان کرد: این واحدها با مشارکت خیران و کمک‌های 50 درصدی استانداری بوشهر ساخته و در اختیار  خانوارهای تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر قرار می‌گیرد.

 

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ساخت واحدهای مسکونی ویژه خانواده‌های دو معلولی و بالاتر گفت: تاکنون 265 واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلولی استان بوشهر ساخته و واگذار شده و برای ساخت 117  واحد مسکونی دیگر  برای خانوار دارای دو معلولی استان بوشهر اقدامات لازم انجام شده که امید می‌رود سال آینده این خانواده‌ها صاحب مسکن شوند.

 

تسنیم/

ارسال نظر