کد خبر : 20664

سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر:

۲۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های امدادی هلال احمر بوشهر تخصیص یافت

۲۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های امدادی هلال احمر بوشهر تخصیص یافت

سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به افتتاح ساختمان مجتمع آموزشی و مرکز کنترل فرماندهی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: برای اجرای این طرح که دارای بخش‌های مختلف است ۲۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حسین درویشی ظهر امروز در جمع مسئولان جمعیت هلال احمر کشور از افتتاح مجتمع  امدادی و آموزشی هلال احمر بوشهر خبر داد و اظهار داشت: این مجتمع  در زمینی به مساحت یک هکتار و با زیربنای 800 متر مربع در 4 طبقه ساخته شده است.

 

وی از افتتاح مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر این استان خبر داد و بیان کرد: علاوه بر این، مرکز 112 هلال احمر بوشهر که پاسخگوی موارد اضطراری برای امدادرسانی در 24 ساعته است افتتاح شده است.

 

سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه در ساخت این مجتمع آموزشی و امدادی 20 میلیارد ریال تخصیص یافته است خاطر نشان کرد:  10 میلیارد و 510 میلیون ریال این اعتبار از محل اعتبارات استانی، 4.8 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی جمعیت هلال احمر و مابقی از محل ردیف‌های اعتباری تامین شده است.

 

درویشی بیان کرد: در این مرکز یک پکیج کامل امدادی پیش‌بینی شده که در زمان وقوع حوادث پاسخگوی نیازهای استان بوشهر است و به‌زودی در این مرکز پد و آشیانه بالگرد امداد هوایی هلال احمر بوشهر نیز احداث می‌شود.

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: مردم  بوشهر با وجود شرایط نامساعد جوی و مشکلات اقتصادی به صورت یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب نشان دادند.

 

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری با بیان اینکه هلال احمر در برنامه‌ها موفق عمل کرده است گفت: جمعیت هلال احمر بوشهر از جمله نهادهای امدادی موفق کشور است که از خدمات آنان قدردانی می‌شود.

 

وی افزود: با وجود همه اقدامات انجام شده در بخش امداد و نجات اما با توجه به شرایط خاص استان تامین امکانات امداد و نجات در بخش‌های مختلف از جمله ضرورت‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

تسنیم/

ارسال نظر