کد خبر : 20707

دبیر نهمین دوره نکوداشت روز جم گفت:

دومین جایزه شعر جم با گستره جنوب کشور برگزار می‌شود

دومین جایزه شعر جم با گستره جنوب کشور برگزار می‌شود

دبیر نهمین دوره نکوداشت روز جم گفت: دومین دوره جایزه شعر جم با گستره جنوب کشور برگزار می‌شود که ۱۰ داور ملی و مطرح کشوری آثار ارسالی را داوری می‌کنند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ علی دانشمند صبح امروز در نشست برنامه‌ریزی برگزاری نکوداشت روز جم از برگزاری جایزه شعر جم خبر داد و اظهار داشت: این جایزه با گستره جنوب کشور (بوشهر، فارس، هرمزگان، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد) در اسفندماه 97 و همزمان با آیین نکوداشت سالیانه روز جم برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به برگزاری  نخستین جایزه شعر جم در سال گذشته افزود: در سال قبل و دوره هشتم روز جم، نخستین جایزه شعر جم با گستره استان بوشهر برگزار شد که با استقبال خوب شاعران هم استانی همراه شد و در دومین جایزه شعر جم تلاش کردیم این جایزه را در سطحی کلان‌تر برگزار کنیم.

 

دانشمند با اشاره به ویژگی‌های دومین جایزه شعر جم تصریح کرد: جایزه شعر جم محدودیت سنی و موضوعی ندارد و همه اقشار جامعه می‌توانند در این جایزه شرکت کنند.

 

دبیر نهمین دوره نکوداشت روز جم تصریح کرد: این جایزه  در 4 بخش شعر کلاسیک، شعر غیر کلاسیک، کتاب شعر برتر سال97 و بخش ویژه جم برگزار می‌شود.

 

وی افزود: در بخش ویژه جم که در راستای توجه به استعدادهای شهرستان جم و رونق افزایی شعر و شاعری در جم انجام می‌شود شاعران شهرستان در دو بخش دانش آموزی و بزرگسال به رقابت می‌پردازند..

 
علی دانشمند با اشاره به اینکه 10 شاعر ملی و مطرح کشور، آثار ارسالی به دومین جایزه شعر جم را داوری می‌کنند گفت:در بخش کلاسیک ابراهیم اسماعیلی‌ اراضی، صالح سجادی، محمد سلمانی، حسن صادقی‌پناه، محمدسعید میرزایی و در بخش آزاد علیرضا بهنام، علیرضا پنجه‌ای، حمیدرضا شکارسری، گروس عبدالملکیان، مهرنوش قربانعلی آثار را داوری می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا 5 اسفندماه 97 می باشد خاطر نشان کرد: مهلت اعلام شده برای ارسال آثار به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و شاعران حتما در مهلت اعلام شده آثار خود را ارسال کنند.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دومین جایزه شعر جم به لینک jam-day.ir/poetry مراجعه کنند.

 

تسنیم/

ارسال نظر