کد خبر : 20723

رئیس کمیته دراگون بت ایران گفت:

۲۷۰ ورزشکار در مسابقات لیگ دراگون‌بت ایران ‌شرکت کردند

۲۷۰ ورزشکار در مسابقات لیگ دراگون‌بت ایران ‌شرکت کردند

رئیس کمیته دراگون بت ایران با اشاره به آغاز دور برگشت مسابقات لیگ دراگون‌بت ایران در بوشهر گفت: در این مسابقه ۷۲۰ ورزشکار در قالب ۲۲ تیم بانوان و آقایان حضور دارند.

به گزارش بوشهر؛ مسلم محمودی ظهر امروز در آغاز برگزاری دور برگشت  مسابقات لیگ دراگون‌بت ایران به میزبانی بوشهر اظهار داشت:با توجه به ظرفیت و استعدادهایی که شهر ساحلی بوشهر دارد دور برگشت مسابقات لیگ دراگون‌بت کشور در دهکده گردشگری  دریایی بوشهر برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه این مسابقات تا جمعه در بوشهر ادامه دارد افزود: لیگ دوم مسابقات لیگ دراگون‌بت ایران شهریور سال آینده برگزار می‌شود.

 

رئیس کمیته دراگون‌بت ایران با اشاره به شرکت 270 ورزشکار از استان‌ها در دور برگشت مسابقات دراگون بت در بوشهر تصریح کرد: در این مسابقه  720 ورزشکار در قالب 22 تیم شامل  12 تیم بانوان و 10 تیم آقایان حضور دارند.

 

مسلم محمودی با بیان اینکه دور رفت مسابقات لیگ دراگون‌بت شهریورماه در تهران برگزار شد خاطرنشان کرد: شرایط مناسب آب و هوایی بوشهر سبب شد دور برگشت این مسابقات در شاحل این شهر برگزار شود.

 

وی از انتخاب اعضای تیم ملی دراگون‌بت در پایان این مسابقات خبر داد و تصریح کرد: بعد از پایان مسابقات لیگ دراگون‌بت و مشخص شدن تیم‌های برتر، اعضای تیم ملی دراگون‌بت انتخاب می‌شوند در مسابقات قهرمانی جام باشگاهی، آسیایی و جهانی حضور می‌یابند.

 

رئیس کمیته دراگون‌بت ایران خاطرنشان کرد: از 14 تیم دراگون‌بت فعال در کشور تیم‌های  بوشهر، هرمزگان، کردستان ،گیلان، مازندران و تهران فعالیت بیشتری دارند.

 

تسنیم/

ارسال نظر