کد خبر : 20724

دیدار استقلال با پارس جنوبی:

غلبه استقلال بر پارس جنوبی با درخشش پاتوسی/ اختلاف آبی‌پوشان با تراکتورسازی به ۲ امتیاز رسید

غلبه استقلال بر پارس جنوبی با درخشش پاتوسی/ اختلاف آبی‌پوشان با تراکتورسازی به ۲ امتیاز رسید

تیم فوتبال استقلال با شکست پارس جنوبی جم، اختلاف خود را با تراکتورسازی به دو امتیاز کاهش داد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ تیم‌های فوتبال استقلال و پارس جنوبی جم از ساعت 18:30 امروز (چهارشنبه)، در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه آزادی، به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری 2 بر صفر استقلال به پایان رسید. این اولین مسابقه آیاندا پاتوسی با پیراهن استقلال بود که علاوه بر تأثیرگذاری در گل اول تیمش، گل دوم آبی‌پوشان را به ثمر رساند.

 

استقلال با این پیروزی، 31 امتیازی شد و فاصله خود با تراکتورسازیِ رده چهارمی را به دو امتیاز کاهش داد.

 

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، وریا غفوری، امید نورافکن، فرشید باقری، روزبه چشمی، گادوین منشا (86 - اسماعیل گونسالوس)، آیاندا پاتوسی (76 - داریوش شجاعیان)، فرشید اسماعیلی و اللهیار صیادمنش (88 - مرتضی تبریزی).

 

ترکیب پارس جنوبی:‌ رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، سعید محمدی‌فر، شهرام گودرزی، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده، مجید علیاری، محمد نوری (76 - ابراهیم صالحی)، کیوان امرایی (59 - فرزاد حاتمی) و عماد میرجوان (50 - روح‌الله سیف‌اللهی).

داور: حسن اکرمی

 

نیمه اول

دقیقه 8: شوت وریا غفوری از پشت محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 11: سانتر پاتوسی از روی نقطه کرنر با اشتباه مدافعان پارس جنوبی، گل نخست آبی‌پوشان را رقم زد. پس از ارسال پاتوسی روی دروازه شاگردان تارتار، محمد نوری قصد دفع توپ را داشت که توپ به عماد میرجوان برخورد کرد و دروازه پارس باز شد.

 

دقیقه 13: ضربه پای چپ وریا غفوری از گوشه محوطه جریمه، در دستان رحمان احمدی قرار گرفت.

 

دقیقه 23: شهرام گودرزی در میانه زمین صاحب توپ شد و پس از دریبل چند بازیکن، با خطای روزبه چشمی متوقف شد. چشمی در این صحنه کارت زرد گرفت.

 

دقیقه 24: ضربه ایستگاهی محمد نوری از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

دقیقه 26: پرتاب اوت وریا غفوری به منشا رسید. منشا پس از اینکه با توپ وارد محوطه جریمه پارس جنوبی شد، به مدافع این تیم برخورد کرد و روی زمین افتاد، اما اکرمی اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

 

دقیقه 28: سانتر اللهیار صیادمنش در محوطه جریمه به پاتوسی رسید که ضربه سر آرام او در دستان رحمان احمدی جای گرفت.

 

دقیقه 30: پس از نفوذ صیادمنش به محوطه جریمه پارس، مجتبی لطفی برخوردی با صیادمنش داشت که داور اعلام پنالتی کرد.

 

دقیقه 32: رحمان احمدی موفق شد پنالتی وریا غفوری را مهار کند.

 

دقیقه 33: پس از چند رفت و برگشت توپ، فرشید باقری پاس در عمقی به محمد دانشگر داد که احمدی در این صحنه هم ضربه مدافع آبی‌پوشان را در مصافی تک به تک مهار کرد.

 

دقیقه 38: پاتوسی توپ را روی دروازه پارس جنوبی ارسال کرد که توپ پس از برخورد به زمین، وارد دروازه پارس جنوبی شد.

 

نیمه دوم

دقیقه 54: پاس در عمق پاتوسی به منشا رسید که رحمان احمدی این فرصت تک به تک را از مهاجم استقلال گرفت.

 

دقیقه 59: سانتر میثم نقی‌زاده روی دروازه استقلال روی سر نورمحمدی فرود آمد که ضربه سر مدافع پارس جنوبی با اختلاف از بالای دروازه رحمتی به بیرون رفت.

 

دقیقه 64: پس از اعلام خطای پژمان منتظری روی بازیکن پارس، مدافع استقلال اعتراض شدیدی به اکرمی کرد که داور مسابقه کارت زرد را به او نشان داد.

 

دقیقه 72: شوت روح‌الله سیف‌اللهی توسط مهدی رحمتی مهار شد.

 

دقیقه 75: منشا پس از دریبل یکی از مدافعان پارس، تلاش کرد که از رحمان احمدی نیز عبور کند که احمدی این توپ را دفع کرد.

 

دقیقه 79: پس از یک رفت و برگشت، توپ به حسین پورامینی رسید و او دروازه استقلال را با ضربه سر باز کرد که این گل آفساید اعلام شد.

 

دقیقه 84: توپ در محوطه جریمه استقلال به روح‌الله سیف‌اللهی رسید که ضربه خطرناک او پس از برخورد با منتظری به کرنر رفت. وریا غفوری که معتقد بود سیف‌اللهی پیش از زدن ضربه روی فرشید باقری مرتکب خطا شده، به داور مسابقه اعتراض کرد که کارت زرد گرفت.

 

دقیقه 88: پس از اینکه اسماعیل گونسالوس توپ مجتبی لطفی را گرفت، شوت محکمی روانه دروازه زردپوشان کرد که رحمان احمدی این توپ را هم مهار کرد.

 

تسنیم/

 

ارسال نظر