کد خبر : 20732

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر:

اصل اعتماد به خود و جوانان کشور

اصل اعتماد به خود و جوانان کشور

مسئولان مطابق دستورات مقام معظم رهبری رفتار کنند، و تنها باید به خدا و جوانان و خود اعتماد کنیم.

به گزارش بوشهر24، آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر یکی از آموزه‌های زندگی اسلامی را مدیریت زبان دانست و اظهار داشت: خبر چینی از گناهان بزرگ است چراکه سبب اختلاف و تخریب جامعه و زندگی انسان‌ها می‌شود و پیوندها را به هم می‌زند.

حضرت آیت الله صفایی به جهت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت زهرانکاتی را ذکر فرمودند: ایشان معدن طلوع همه فضائل بشری است. حضرت فاطمه زهرا واسطه فیض استمرار نبوت، بقاء ولایت و آفرینش امامت است.

آیه قرآن می فرماید (کونوا مع الصادقین) مصداق آیه اهل بیت هستند و تمامی آن ها از دامن حضرت زهرا هستند به همین دلیل صدیقه نامیده شده است.

در روایت پیامبر ایشان را به پاره تن، جان من نامیده اند، امام حسن عسکری می فرمایند ما حجت خدا بر مردم هستیم و حضرت زهرا حجت خدا بر ما اهل بیت هست.

ضمنا ایشان میلاد امام خمینی بنیان گذار انقلاب کبیر اسلامی ایران را گرامی داشتند.

نماینده مردمی و محبوب شهر بوشهر به بیان بدعهدی های اروپا در برجام و بعد از برجام اشاره فرمودند: اروپا جدا از اینکه به برجام عمل نکرد در خواست های فرابرجام هم کرد. ذات اروپا و آمریکا استعمار گری است.

آیت الله صفایی بوشهری در رابطه با مشکلات اقتصادی کشور باز تذکراتی را به مسئولان خاطر نشان کردند: مسئولان مطابق دستورات مقام معظم رهبری رفتار کنند، و تنها باید به خدا و جوانان و خود اعتماد کنیم.

و در آخر بعد از نماز جمعه مردم علیه طرح های fatf و cft راهپیمایی کردند و شعار دادند.

ارسال نظر