کد خبر : 20733

مسابقات تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی:

نفرات برتر مسابقات تیراندازی استان‌های جنوب کشور معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات تیراندازی استان‌های جنوب کشور معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی منطقه جنوب کشور در رشته‌های مختلف معرفی شدند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حجت‌الله نوری شامگاه جمعه در پایان نخستین دوره مسابقات تیراندازی جنوب کشور در بوشهراظهار داشت:  مسابقات تیراندازی اهداف ثابت در رشته تفنگ و تپانچه استان‌های جنوب کشور در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان  150 ورزشکار شرکت کردند.

 

رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر افزود: مسابقات تیراندازی استان‌های جنوب کشوربا حضور 7 استان بوشهر، فارس، هرمزگان، یزد، خوزستان، کهگیلویه وبویراحمد، چهارمحال و بختیاری در دورشته تفنگ بادی وتپانچه بادی برگزار شد.

 

وی بیان کرد: مسابقات تیراندازی استان‌های جنوب کشور در دو رده سنی نوجوانان، جوانان مجزا و بزرگسالان مجزا در سالن نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلانی ایران در بوشهر برگزار و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

 

در بخش تفنگ بادی مردان رده بزرگسالان، سید پوریا پورشهید از فارس مقام برتر کسب کرد و محراب جعفری از بوشهر و جلال حسن‌پور از بوشهر دوم و سوم شدند.
 

دربخش تفنگ بادی مردان رده سنی نوجوانان و جوانان، محمدامین رهسپار از ملوان نیروی دریایی بوشهر مقام نخست کسب کرد و سپهر بنه‌گزی از بوشهر و علی طالبان بدر از فارس مقام‌های دوم و سوم بدست آوردند.

 

در بخش تپانچه بادی مردان رده سنی بزرگسالان هم سعید اسماعیلی از بوشهر، ابراهیم ریشهری از بوشهر و سید احمد بلادی از بوشهر مقام‌های اول تا سوم بدست آوردند.
 

در بخش تپانچه بادی مردان رده سنی نوجوانان و جوانان، محمد عدلی از فارس مقام  نخست بدست آورد،-علی ابراهیمی از فارس دوم شد و محمدرضا احمدی از بوشهر سوم شد.
 

در بخش تفنگ بادی بانوان رده سنی بزرگسالان، شیدا دریسی و کیمیا ابراهیمی هر دو از فارس اول و دوم شدند و  پریسا زبرجدی از بوشهربه  مقام سوم رسید.
 

دربخش تفنگ بانوان رده سنی نوحوانان وجوانان، نیلوفر حمیدی از بوشهر و مریم قاسمی‌زاده از هرمزگان به مقام اول و دوم رسیدند و پریا زارعی از بوشهر  و نیلوفر محسنی از ملوان نیروی دریایی بوشهر مشنرکا سوم شدند.

 

دربخش تپانچه بادی بانوان رده سنی بزرگسالان، مریم عوض‌پور از کهگیلویه وبویر احمد ، سارا پارسایی از فارس و نفیسه کمالی از بوشهراول تا سوم شدند.
 

و دربخش تپانچه بادی بانوان رده سنی نوجوانان و جوانان، فاطمه اکبری از فارس ، فاطمه حسینی از بوشهر و طاهره بهادر از بوشهر به مقام‌‌های اول تا سوم رسیدند.

 

تسنیم/

ارسال نظر