کد خبر : 20738

اولین کنسرت هنرمند برازجانی در آخرین ماه سال در برازجان برگزار می شود:

کنسرت یک خواننده برازجانی، برای اولین بار در برازجان برگزار می شود

کنسرت یک خواننده برازجانی، برای اولین بار در برازجان برگزار می شود

خواننده نام آشنای برازجانی، آرش شعبانی با صدای مخملینش برای هواداران و حامیان خود، کنسرت پاپ اجرا می کند.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ گروه موسیقی آوای هنر ایران نهم اسفند ماه 1397 در سالن فرهنگ برازجان کنسرت برگزار می کند. آرش شعبانی خواننده موسیقی پاپ فعالیت هنری خود را از سال 1381آغاز کرده است . وی زیر نظر اساتیدی همچون زنده یاد ناصر عبدالهی، بهنام ابطحی دوره های سلفژ و صداسازی را آموخته است .شعبانی از سال 13۸۴ فعالیت خود را  با  تولید کارهایی نظیر شهید ، یه وقتایی ، دوباره ، فصل آغاز ، تمام آرزوم اینه و چندین قطعات دیگر معرفی و رسمیت بخشیده است.

 

این هنرمند براجانی با ساختن آهنگ خلیج فارس، ساخته مسیح شعبانی پا به عرصه تلویزیون و رادیو گذاشته است. از جمله فعالیت های او در این راستا تیتراژ برنامه شونشینی از شبکه استانی بوشهر و همچنین ویژه برنامه های صداو سیمای مرکز استان نظیر :ویژه برنامه ی نوروز، ویژه برنامه شب یلدا ، ویژه برنامه روز بوشهر ،ویژه برنامه مبعث ، عید غدیر و اعیاد دیگر است.

 

علاوه بر این آرش شعبانی، اجراهای زنده  در برنامه های رادیویی از جمله به مناسبت روز ملی خلیج فارس در پخش رادیو استانی و رادیو پیام داشته است.

 

ترانه سراهایی از جمله : مریم اسدی ،فرهاد برازجانی ،حسین شفیعی ،اکبر میرزایی و دکتر منوچهر بایندری با وی همکاری داشته اند.

 

این کنسرت به سرپرستی ایشان با همکاری مسیح شعبانی: آهنگساز و رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و کیبورد، عادل دهقانی: گیتار الکتریک، اکبر میرزایی: گیتار الکتریک، علی امیری: گیتار بیس، میلاد شعبانی: درامز و پرکاشن در روز نهم اسفندماه برگزار می شود و در دو سانس به روی صحنه خواهند درخشید.

 

فروش بلیت‌های این کنسرت از روز چهارشنبه 1 اسفند از طریق سایت www.belitbox.com   آغاز شده است. علاقه مندان برای شرکت  و تهیه بلیت می توانند به آدرس اینترنتی قید شده و یا تمامی کافی نت های سطح شهر برازجان مراجعه نمایند .

 

ندا شیروانی

انتهای پیام/

ارسال نظر