کد خبر : 20742

مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر:

سند ارتقای وضعیت زنان استان بوشهر تدوین می‌شود

سند ارتقای وضعیت زنان استان بوشهر تدوین می‌شود

مدیرکل امور بانوان استانداری بوشهر از تدوین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان خبر داد و گفت:با رونمایی از آن تمام اعتبارات زنان و خانواده در بودجه ۹۸ براساس این سند اختصاص می‌یابد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ مریم آذرشب صبح امروز در نشست بانوان مدیر با استاندار بوشهر با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام راحل ویژگی‌های فاطمه مرضیه (س)را برشمرد و اظهار داشت: مسئولیت طلبی، احقاق حق، ولایت‌مداری و اخلاق اسلامی از ویژگی حضرت فاطمه زهرا(س) است که باید از ویژگی‌های اخلاقی و خصوصیات بارز حضرت فاطمه (س) درس گرفت و آن را در عرصه‌های مختلف زندگی و آموزه‌های دینی الگو قرار داد.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر با تاکید بر رسیدگی به مشکلات حوزه بانوان افزود: تلاش می‌شود صدای حق طلبی مردم شنیده  و با روان سازی امور زمینه رسیدگی به مشکلات آنها فراهم شود.

 

وی با بیان اینکه دهیاران در عرصه خدمات رسانی به جامعه هدف توانمندی خود را به اثبات رسانده‌اند گفت: دهیاران بانو در عرصه مسئولیت پذیری خدمات موفقی به جامعه هدف ارائه کرده‌اند که خدمات آنان قابل تقدیر است.

 

مریم آذر شب از تدوین سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده خبر داد و تصریح کرد: اکنون سندارتقای وضعیت زنان و خانواده استان بوشهر در حال تدوین است و با رونمایی از آن تمام اعتبارات زنان و خانواده در بودجه 98 براساس این سند اختصاص می‌یابد.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهربا تاکید بر نقش بانوان در عرصه مدیریتی بیان کرد: توانمندی‌ها و توان مدیریتی زنان در ارائه خدمات در راستای مسئولیت اجتماعی به اثبات رسیده است.

 

وی، وحدت رویه بر اساس قانون در ادارات را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: خانم‌های شاغل خواستار رعایت فضای تعادل جنسیتی و وحدت رویه بر اساس قانون در ادارات و دستگاه‌های اجرایی هستند.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: با توجه به توانمندی بانوان و خلاقیت آنان می‌ توان از اندیشه‌ها و ظرفیت آنان به صورت برابر در همه عرصه‌ها استفاده کرد.

 

تسنیم/

ارسال نظر