کد خبر : 20753

استاندار بوشهر بیان کرد:

طرح ساماندهی فاضلاب بافت تاریخی بوشهر با ۷۰ میلیارد تومان اجراء می‌شود

طرح ساماندهی فاضلاب بافت تاریخی بوشهر با ۷۰ میلیارد تومان اجراء می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر اجرای شبکه فاضلاب در شهرهای مختلف استان به ویژه نقاط ساحلی گفت: برای اجرای طرح فاضلاب بافت تاریخی بوشهر ۷۰ میلیارد تومان تخصیص یافته است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی عالیشهر بوشهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با اشاره به  افتتاح مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهراظهار داشت: همواره توجه به فرهنگ و تربیت نسل‌های شهرها مورد توجه و تاکید بوده که افتتاح این مجتمع در عالیشهر این مسیر را فراهم کرده است.

 

وی، با بیان اینکه توسعه همه جانبه شهرهای استان بوشهر مورد توجه قرار دارد افزود: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام امسال در اولویت قرار گرفت به‌گونه‌‌ای که پروژه‌هایی که سال‌ها نیمه تمام مانده بود امسال تکمیل و افتتاح شد.

 

استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح پروژه‌ها در دهه فجر امسال  تصریح کرد:  توسعه، عمران و آبادانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر ادامه دارد و در شرایط اقتصادی ایجاد شده روند پروژه‌های عمرانی متوقف نشد به‌گونه‌ای که در دهه فجر امسال، 2 برابر سال قبل پروژه تکمیل و افتتاح شد.

 

گراوند، ظرفیت فرهنگی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: استان بوشهر با داشتن ظرفیت پربار فرهنگی به عنوان نگین درخشانی در ایران می‌درخشد که توسعه زیرساخت‌ها در این عرصه مورد توجه ویژه است.

 

وی، با بیان اینکه از هم اکنون برای هفته دولت سال آینده پروژه برای افتتاح تعریف شده است تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی در عالیشهر در آغاز دهه پنجم انقلاب افتتاح می‌شود و این در حالی است که تا پایان امسال پروژه‌های مهمی با حضور مقامات عالی کشور در استان بوشهر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

استاندار بوشهر از پرشتاب شدن اجرای پروژه‌های عمرانی، زیرساختی و روبنایی استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: هر چند دشمن، اقتصاد و منابع مالی ایران را هدف قرار داده ولی شتاب در اجرای طرح‌های عمرانی کاهش نمی‌یابد که افتتاح پروژه‌های عالیشهر در این راستا است.

 

گراوند با بیان اینکه اجرای شبکه فاضلاب در شهرهای مختلف استان به ویژه نقاط ساحلی مورد تاکید است گفت: برای اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی 38 هکتاری بوشهر 70 میلیارد تومان تخصیص یافته است.

 

وی اجرای طرح فاضلاب در عالیشهر را یک ضرورت دانست و تاکید کرد:  با همکاری  مسئولان استانی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید  و معاون وزیر راه و شهرسازی اجرای شبکه فاضلاب عالیشهر باید در اولویت قرار بگیرد.

 

استاندار بوشهر بیان کرد: برای تحقق مطالبات مردم شهر عالیشهر و تسریع در اجرای پروژه‌ها از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر