کد خبر : 20754

مام جمعه موقت بوشهر:

امام جمعه موقت بوشهر: قطار شهری در مسیر عالیشهر ـ بوشهر راه‌اندازی شود‌

امام جمعه موقت بوشهر: قطار شهری در مسیر عالیشهر ـ بوشهر راه‌اندازی شود‌

امام جمعه موقت بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های عمرانی، رفاهی، خدماتی و اجتماعی گفت: راه‌اندازی اه قطار شهری برای تسهیل در ترددهای شهروندان در مسیر عالیشهر- بوشهر از مطالبات مهم شهروندان است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ حجت‌الاسلام سیدغلامرضا هاشمی ظهر امروز در نشست با معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار و مسئولان عالیشهر بوشهر با تبریک میلاد باشعادت حضرت فاطمه زهرا(س) بر توجه به آموزه سبک زندگی ائمه اطهار (ع) به ویژه زهرای مرضیه(س) تاکید کرد.

 

وی با قدردانی از توجه به توسعه زیرساخت‌های شهری در عالیشهربوشهر اظهار داشت:شهروندان عالیشهری اکنون از نبود  ایستگاه توزیع فرآورده‌های نفتی از جمله بنزین و سی.ان.جی مشکلات فراوانی متحمل می‌شوند که باید برای حل این مشکل اقدامی اساسی کرد.

 

امام جمعه عالیشهر بوشهر با تاکید بر ساماندهی فاضلاب این شهر بیان کرد:ساماندهی شبکه فاضلاب، احداث آرامستان و اشتغال جوانان عالیشهری از دیگر مطالبات مردم این شهر است.

هاشمی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های عمرانی، رفاهی، خدماتی و اجتماعی گفت: راه‌اندازی اه قطار شهری برای تسهیل در ترددهای شهروندان در مسیر عالیشهر- بوشهر از مطالبات مهم شهروندان است که راه اندازی قطار شهری نقش مهمی در پدافند غیرعامل دارد.

 

امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه این قطار نقش مهمی در پویایی دانشگاه آزاد بوشهر در عالیشهر دارد گفت: راه‌اندازی قطار شهری در مسیر یاد شده می‌تواند به ماندگاری دانشگاه آزاد در عالیشهر نیز کمک شایانی کند.

 

وی پیوست فرهنگی را از ویژگی شهرهای جدید دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا ایجاد برنامه‌ها و طرح‌های فرهنگی مورد توجه ویژه قرار دارد که در این راستا ساخت مصلی جمعه عالیشهر که مسجد این شهر جوابگوی نیاز این مهم نیست باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

تسنیم/

ارسال نظر