کد خبر : 20755

معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی:

واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر اجرا می‌شود

واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر اجرا می‌شود

معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی با اشاره به اجرای واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر گفت: نیروهای مورد نیاز فازهای ۲ و۳ نیروگاه اتمی بوشهر با مهارت‌آموزی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای تامین می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ محمد احمدیان ظهر امروز در نشست با مسئولان آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با بیان اینکه اشتغال دغدغه همه مسئولان است اظهار داشت: نیروگاه اتمی بوشهر در راستای اشتغال جوانان مهارت دیده این استان برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده است.

 

وی از توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان بوشهر با همکاری سازمان انرژی اتمی کشور خبر داد و بیان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده نیروهای مورد نیاز بخش‌های مختلف نیروگاه اتمی بوشهر از بین نیروهای مهارت دیده بومی انتخاب می‌شود.

 

معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی از اجرای واحدهای دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر خبر داد و گفت: در ساخت این واحدها و بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده نیروهای مورد نیاز فازهای 2 و3 نیروگاه اتمی بوشهر با مهارت‌آموزی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای تامین می‌شود.

 

احمدیان از اجرای شدن هر چه بهتر تفاهم‌نامه سازمان انرژی اتمی ایران با آموزش فنی و حرفه ای در بوشهر خبرداد و اظهار داشت: سازمان انرژی اتمی در فازهای جدید نیروگاهی در بوشهر فقط از نیروی مهارت آموخته فنی و حرفه‌ای استفاده می‌کند.

 

وی مهارت را پایه و اساس توسعه هر صنعت و دیگر بخش‌ها عنوان کرد و افزود: سازمان انرژی اتمی با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود از اجرای هر چه بهتر آموزش‌های مهارتی در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری با آموزش فنی و حرفه‌ای حمایت می‌کند.

 

تسنیم/

ارسال نظر