کد خبر : 20758

مهدی تارتار گفت:

دایی استاد و بزرگ ماست و هیچ وقت دوست نداشتم مقابل تیمش بازی کنم/ هرکس شلوغ‌کاری کند از داوری سود می‌برد

دایی استاد و بزرگ ماست و هیچ وقت دوست نداشتم مقابل تیمش بازی کنم/ هرکس شلوغ‌کاری کند از داوری سود می‌برد

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد، هر تیمی شلوغ‌کاری کند از داوری بیشتر سود خواهد برد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: طبیعتاً بازی با سایپا، تیمی که علی دایی سرمربی آن است و تیم باشخصیتی به شمار می‌آید، سخت و دشوار است. این تیم برای بازی‌‌های آسیایی بسته شده بود و کار سختی مقابلش داریم. البته اگر بارندگی امروز، فردا هم وجود داشته باشد کار ما سخت‌تر خواهد شد، چرا که تیم دایی، تیمی خوش فیزیک است و این کار ما را سخت خواهد کرد.

 

وی در ادامه یادآور شد: با توجه به شکستی که هفته قبل متحمل شده‌ایم (باخت 2 بر صفر مقابل استقلال) در این بازی محکوم به بردن سایپا هستیم. ما باید تمام امتیازات دیدارهای خانگی‌مان را کسب کنیم تا جایگاه‌مان را در جدول حفظ کنیم. تیم‌ها در نیم‌فصل تدارک خوبی دیده‌اند و همه بازی‌ها سخت شده است. امیدوارم بتوانیم فردا با انجام یک بازی فیزیکی و هدفمند سه امتیاز را از آن خود کنیم و جایگاه‌مان را در جدول رده‌بندی تثبیت کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم راجع به اینکه نتوانسته تاکنون سایپای تحت هدایت علی دایی را شکست دهد، گفت: دایی استاد من است، اما تاکنون نتوانسته‌ام با پارس جنوبی تیم دایی را شکست دهم. هرچند در سال‌های قبل با داماش و راه‌آهن این تجربه را داشته‌ام. دایی بزرگ و استاد ماست. من خیلی چیزها را از او یاد گرفتم. شاید هیچ وقت دوست نداشتم، مقابل او بازی کنم، اما این شغل ماست و باید فردا با تمام وجود روبه‌روی سایپا قرار بگیریم.

 

تارتار با بیان اینکه «امیدواریم فردا هواداران ما را تنها نگذارند»، راجع به غایبان تیمش گفت: خدا را شکر برای این بازی محرومی نداریم، اما محمد ستاری کماکان مصدوم است و غایب خواهد بود. یکی دو بازیکن دیگرمان نیز مصدومیت جزئی دارند که تلاش می‌کنیم آنها را به بازی فردا برسانیم.

 

وی در رابطه با اینکه آیا نقاط قوت سایپا را آنالیز کرده‌اند، بیان کرد: همان‌طور که گفتم سایپا تیم خوش‌ فیزیکی است و در ضربات ایستگاهی برنامه‌های بسیار خوبی دارد. با توجه به فیزیک خوب بازیکنان این تیم بیشتر گل‌های سایپا روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده است. تا جایی که می‌توانستیم روی نقاط قوت این تیم کار کرده‌ایم تا بازیکنان سایپا را مهار کنیم. سایپا نقاط ضعفی هم دارد که ان‌شاءالله بتوانیم در این بازی از آنها استفاده کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم راجع به اشتباهات داوری که علیه پارس جنوبی در فصل جاری رقم خورده است، خاطر نشان کرد: همان‌طور که مدیریت باشگاه اعلام کرده اهل بیانیه دادن نیستیم و نمی‌خواهیم شلوغ کنیم، اما متاسفانه در کشور ما هر کس که شلوغ‌کاری می‌کند از ناحیه داوری سود می‌برد. از اصفهانیان و کمیته داوران می‌خواهم که با این قضایا برخورد داشته باشند تا باشگاه‌ها به همین راحتی بیانیه ندهند.

 

تاتار افزود: فکر می‌کنم در یکی دو فصل گذشته هیچ تیمی به اندازه ما از داوری لطمه نخورده است. ما برای همه داوران احترام زیادی قائل هستیم، اما دیگر نباید از فرهنگ بالای هواداران‌مان سوءاستفاده شود. ما نمی‌خواهیم در بازی داور را تحت فشار قرار دهیم، اما از آن طرف هم نمی‌خواهیم که در حق‌مان اجحاف شود. هرچند پیام حیدری که فردا این دیدار را سوت خواهد زد داور باتجربه‌ای است و می‌دانم که می‌تواند از این بازی سربلند بیرون بیاید.

 

تسنیم/

ارسال نظر