کد خبر : 20763

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر:

زیباسازی و روشنایی بوشهر در سیمای شهری مورد توجه قرار گیرد

زیباسازی و روشنایی بوشهر در سیمای شهری مورد توجه قرار گیرد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها در امر زیباسازی سیمای بوشهر گفت: در راستای ارتقای کیفیت سیما و منظر شهری و رفع اغتشاش‌های بصری در سیمای شهر انتظار می‌رود شهرداری بوشهر اقدامات و برنامه‌ریزی جدی انجام دهد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ طاهره شمشیری ظهر امروز در نشست شورای شهر بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های شهری بوشهر اظهار داشت: زیباسازی چهره بصری شهر یکی از مولفه‌های حائز اهمیت است که در تعاملات اجتماعی شهروندان تاثیر به‌سزایی دارد.

 

وی با بیان اینکه سد معبر در پیاده‌روها به یکی از مشکلات و معضلات شهری تبدیل شده است تاکید کرد: با وجود تذکر و برخوردهای ماموران شهرداری برخی مغازه‌داران و افراد با استفاده نامتعارف و غیر مجاز از معابر عمومی و اشغال فضاها مانع از تحقق و صیانت حقوق شهروندی می‌شوند که با توجه به قانون شهرداری‌ها که ایجاد سد معبر و اشغال فضا و استفاده از غیر مجاز از آنها ممنوع و سبب  مزاحمت و تجاوز به حقوق عمومی شهر می‌شود شهرداری موظف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد معبر است.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر از اغتشاشات شهری بوشهر با استفاده از تاریکی کوچه‌ها خبر داد و بیان کرد: در روزهای اخیر گزارشات متعددی مبنی بر تعداد 12 تا 13 سرقت از منازل شهروندان بوشهری داشتیم که برخی از آنها از تاریک بودن کوچه و معابر خود گلایه داشتند.

 

شمشیری  تاکید کرد: انتظار می‌رود شهروندان مراقبت و توجه بیشتری در حفاظت از منازل خود داشته باشند از دستگاههای ذیربط درخواست می‌شود به وضعیت روشنایی معابر و کوچه‌های شهر بوشهر توجه بیشتری داشته باشند تا شاهد اتفاقات ناخوشایند این چنینی نبوده و حقوق شهروندان بوشهری ضایع نشود.

 

تسنیم/

ارسال نظر