کد خبر : 20766

در پاسخ به تذکر موسوی لارگانی:

واکنش لاریجانی به نامه نوبخت/ بیجا کردند حرف زدند

واکنش لاریجانی به نامه نوبخت/ بیجا کردند حرف زدند

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره نامه نوبخت به وی پیرامون عدم اجرای مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارکنان دولت، گفت: بیجا کردند حرف زدند، هرکسی حرف زد، رویش حساب نکنید.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه استانی شدن انتخابات، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری، گفت: روز گذشته مجلس مصوبه‌ای در مورد حقوق و مزایای کارکنان دولت در سال ۹۸ داشت و مبلغی را برای افزایش حقوق در سال ۹۸ تصویب کرد.

 

وی افزود: راهکاری که مجلس در این خصوص در نظر گرفت، به عدالت نزدیک‌تر است اما هنوز جلسه به پایان نرسیده بود، دولت اعلام کرد که اجرا نمی‌کنیم.

 

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر، گفت: «هرکسی هر حرفی زد، رویش حساب نکنید؛ بیجا کردند حرف زدند؛ قانون لازم‌الاجراست».

 

روز گذشته پس از تصویب پیشنهاد رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مبنی بر افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق همه کارکنان و بازنشستگان دولت، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که سازمان برنامه، این ماده را اجرا نمی‌کند.

 

مهر/

ارسال نظر