کد خبر : 20767

مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر با خونه به خونه:

برد خانگی شاهین بوشهر در شب توقف صدرنشینان لیگ آزادگان

برد خانگی شاهین بوشهر در شب توقف صدرنشینان لیگ آزادگان

تیم شاهین شهرداری بوشهر با برتری یک بر صفر برابرخونه به خونه مازندران، با توجه به توقف صدرنشینان جایگاه خود را در رده دوم لیگ دسته اول جام آزادگان مستحکم‌تر کرد.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بعد از ظهر امروز در دیداری از هفته بیست و ششم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر در حضور بیش از سه هزار هوادار خود با برتری یک بر صفر در برابر خونه به خونه مازندران جایگاه خود را در بین تیم‌های بالانشین مستحکم‌تر کرد.

 

در نیمه نخست این مسابقه تیم شاهین شهرداری بوشهر که در رده دوم جدول قرار دارد، حملات زیادی را بر روی دروازه خونه به خونه بابل تدارک دید که نتوانست به گل دست یابد و نیمه نخست این مسابقه با وجود تلاش دو تیم با نتیجه مساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

 

با آغاز نیمه دوم مسابقه تیم شاهین بوشهر که از حمایت هواداران در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برخوردار بود حملات خود را گسترده‌تر کرد و در حالی که شش دقیقه از نیمه دوم مسابقه سپری شده بود، محمد محبی موفق شد دروازه خونه به خونه بابل را باز کند تا تیم شاهین یک بر صفر پیش بیافتد.

 

در ادامه مسابقه نیز تیم شاهین برای زدن گل‌های بیشتر حملات خود را تداوم بخشد و تیم خونه به خونه بابل نیز برای رهایی از این شکست دست به حملاتی زد اما هیچ کدام از تیم‌ها موفق به گشودن دروازه همدیگر نشدند تا این مسابقه پر تب و تاب، با نتیجه یک بر صفر به سود شاهین شهرداری بوشهر به پایان برسد تا این تیم در رتبه دوم جدول جایگاه خود را مستحکم‌تر کند.

 

تیم شاهین با این برد 42 امتیازی شد و در رده دوم جدول در فاصله یک امتیازی گل‌گهر سیرجان صدرنشین باقی ماند و تیم خونه به خونه مازندران نیز با 21 امتیاز در رده 15 جدول باقی ماند تا خطر سقوط را بیش از پیش احساس کند.

 

تسنیم/

ارسال نظر