کد خبر : 20773

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، دیر و کنگان در مجلس گفت:

امکانات تفریحی و رفاهی صنایع نفت در استان بوشهر باید برای عموم مردم باشد

امکانات تفریحی و رفاهی صنایع نفت در استان بوشهر باید برای عموم مردم باشد

نماینده شهرستان‌های جم، عسلویه، دیر و کنگان در مجلس گفت: شایسته نیست که امکانات تفریحی و رفاهی فراوان موجود صرفا در اختیار کارکنان صنایع نفت باشد و این امکانات باید برای بومیان استان بوشهر نیز قابل استفاده باشد.

به گزارش بوشهر۲۴؛ سکینه الماسی بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان  شهرستان کنگان و شرکت پازارگادبا بیان اینکه امکانات ویژه‌ای رفاهی و تفریحی در منطقه ویژه پارس جنوبی است اظهار داشت:  شایسته نیست که جشن‌های متعدد و امکانات تفریحی فراوان موجود در منطقه صرفا در اختیار کارکنان صنایع نفت مستقر در منطقه باشد و این امکانات باید برای بومیان استان بوشهر نیز قابل استفاده باشد.
 

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر افزود: دهکده گردشگری پازارگاد که در بزرگراه امام علی (ع) بوشهر ساخته شده است توسط شرکت پازارگاد به شهرداری بوشهر واگذار می‌شود.
 

وی بیان کرد:مقرر شد فردا با حضور مجموعه استانداری و مدیرعامل شرکت غیرصنعتی پازارگاد، این دهکده گردشگری زیبا به صورت رسمی مردم بوشهراهدا شود.

 

الماسی تاکید کرد: امیدوارم در آینده شاهد این باشیم که امکان استفاده عموم مردم از دهکده گردشگری شرکت پازارگاد در شیرینو نیز فراهم شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر