کد خبر : 20775

استاندار بوشهر بیان کرد:

دهکده گردشگری به شهرداری بندر بوشهر واگذار شد

دهکده گردشگری به شهرداری بندر بوشهر واگذار شد

در جلسه‌ای که با حضور استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار، و جمعی از مسئولان در فرمانداری عسلویه برگزار شد، طی صورتجلسه‌ای مقرر شد دهکده گردشگری بوشهر به صورت قطعی به شهرداری بندر بوشهر واگذار شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ در جلسه‌ای که با حضور استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار، و جمعی از مسئولان در فرمانداری عسلویه برگزار شد، طی صورتجلسه‌ای مقرر شد دهکده گردشگری بوشهر به صورت قطعی به شهرداری بندر بوشهر واگذار شود.

 

در این نشست هلدینگ خلیج فارس( شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ) قبول و تعهد کرد، مجموعه کامل مستحدثات و تاسیسات ایجادی و احداثی در دهکده گردشگری بوشهر را با رضایت کامل و با اختیارات تام و بصورت قطعی و غیر قابل رجوع به شهرداری بندر بوشهر بصورت هبه و بدون دریافت هر گونه وجهی واگذار و تحویل دهد و از این پس نسبت به تمامی هزینه کرد خود در محل موضوف، بابت تمام اقدامات انجام شده هیچگونه ادعایی اعم از حقوقی و ....نخواهد داشت.

 

در این نشست مقرر شد شهرداری بندر بوشهر پس از تحویل گرفتن موضوع صورتجلسه نسبت به تکمیل و تجهیز و بازسازی مجموعه دهکده اقدام لازم را معمول و شرکت صنایع پتروشیمی در این خصوص هیچگونه تعهدی ندارد.
 در این صورتجلسه همچنین مقرر شد، طرف تمام قراردادهای سرمایه‌گذاری که در مجموعه دهکده گردشگری بوشهر ساری و جاری است، شهرداری بوشهر است و هر گونه تصمیم در ارتباط با این گونه قراردادها اعم از تمدید، تجدید و فسخ و یا اقاله قراردادها با شهرداری است.

 

 همچنین بر اساس این صورتجلسه، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در قبال بدهی آب و برق مجموعه گردشگری تعهدی ندارد.

e59754_

a26828_

انتهای پیام/

ارسال نظر