کد خبر : 20785

استاندار بوشهر بیان کرد:

سفر رئیس جمهور به بوشهر قبل از پایان سال انجام می‌شود

سفر رئیس جمهور به بوشهر قبل از پایان سال انجام می‌شود

استاندار بوشهر با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به استان خیرات و برکات فراوانی دارد گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده سفر رئیس جمهور به بوشهر قبل از پایان سال انجام می‌شود.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تاکید بر حمایت  برای تسریع در تکمیل پروژه‌های تولیدی و اقتصادی نیمه تمام و راکد اظهار داشت: با تامین  تسهیلات بانکی از محل اعتبارات اشتغال‌زایی روستایی پروژه‌های نیمه تمام تولیدی و اقتصادی در نقاط مختلف استان تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.

 

وی با تاکید بر نقش مهم بانک‌ها در برطرف کردن مشکلات واحدهای نیمه تمام و غیرفعال افزود: بانک‌ها باید نقش خود را در حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی بیشتر فعال کنند تا زمینه حل مشکلات واحدهای نیمه تمام و راکد و ایجاد اشتغال در جامعه فراهم شود.

 

استاندار بوشهر با قدردانی از شیلات در تدوین طرح پرورش آبزیان دور از ساحل تاکید کرد: با توجه به اینکه در کنار سواحل استان بوشهر اراضی برای اجرای طرح‌های آبزی‌پروری وجود ندارد اجرای طرح پرورش آبزیان دور از ساحل می‌تواند در عرصه تولید آبزیان نقش آفرینی کند.

 

گراوند با تاکید بر حمایت از طرح یاد شده گفت: اجرای طرح پرورش آبزیان دور از ساحل به صورت متراکم و ایجاد زیرسازی آن با همکاری بخش خصوصی باید انجام شود.

 

وی از سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: سفر رئیس جمهور به استان خیرات و برکات فراوانی دارد که در این راستا با برنامه‌ریزی انجام شده سفر هیئت دولت به بوشهر قبل از پایان سال انجام می‌شود.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: در این سفر ضمن بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم برای حل آنها، طرح‌ها و پروژه‌های مهمی که در توسعه استان و کشور نقش مهمی دارد افتتاح می‌شود.

 

تسنیم/

ارسال نظر