کد خبر : 20799

استاندار بوشهر گفت:

رئیس جمهور 26 اسفند مهمان مردم خونگرم استان بوشهر است

رئیس جمهور 26 اسفند مهمان مردم خونگرم استان بوشهر است

استاندار بوشهر گفت: رئیس جمهور محترم روز یکشنبه 26 اسفند سال جاری مهمان مردم خونگرم استان بوشهر است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ عبدالکریم گراوند در آیین افتتاح چند پروژه عمرانی در شهرستان کنگان با اشاره به سفر هفته آینده رئیس جمهور محترم به استان بوشهر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، رئیس جمهور محترم روز یکشنبه 26 اسفند سال جاری مهمان مردم خونگرم استان بوشهر است.
 

 

وی افزود: رئیس جمهور محترم پس از ورود به فرودگاه عسلویه، بلافاصله به سمت محل دیدار مردمی حرکت می‌کند و پس از آن نیز افتتاح پروژه‌های وزارت نفت و همچنین افتتاح پروژه‌های استانی انجام می‌شود.
 

 

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: جلسه شورای اداری استان نیز با حضور رئیس جمهور محترم و اعضای هیات دولت در کنگان برگزار می‌شود.
 

 

گراوند یادآور شد: به فضل خدا این سفر برکات ارزشمندی برای مردم نقاط مختلف استان دارد و خبرهای خوبی برای مردم داریم.
 

 

استاندار بوشهر همچنین با اشاره به پروژه‌هایی که امروز در شهرستان کنگان افتتاح شدند نیز بیان کرد: امروز بیش از 440 میلیارد ریال پروژه در این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.
گراوند ابراز داشت: افتتاح پارک بزرگ ساحلی بنک، افتتاح ساختمان کمیته امداد کنگان، افتتاح طرح‌های آبخیزداری و چند پروژه عمران شهری در بندر کنگان از جمله این پروژهاست.

 

وی افزود: از همه توان و ظرفیت موجود برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم استفاده می‌کنیم و از مسئولان نیز انتظار دارم به صورت شبانه‌روزی و با همه توان برای جلب رضایتمندی مردم گام بردارند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر