کد خبر : 20831

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر:

بازارچه عیدانه خوداشتغالی تولیدات بانوان استان بوشهر راه‌اندازی شد

بازارچه عیدانه خوداشتغالی تولیدات بانوان استان بوشهر راه‌اندازی شد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر با اشاره به عرضه محصولات صنایع دستی بانوان گفت: در این زمینه بازارچه عیدانه خوداشتغالی تولیدات و صنایع دستی بانوان استان بوشهر در ایام نوروز راه‌اندازی شده است.

به گزارش بوشهر ۲۴؛ مریم آذرشب ظهرامروز در بررسی روند اجرای طرح بازارچه تولیدات بانوان بوشهری اظهار داشت:با پیگیری دفتر امور بانوان و خانواده و تکلیف بر فرمانداری‌های شهرستان‌های ده‌گانه استان بازارچه خوداشتغالی تولیدات و صنایع دستی بانوان استان بوشهر در ایام نوروز راه‌اندازی شده است.

 

وی با بیان اینکه بازارچه‌های عیدانه خوداشتغالی با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان برپا شده است افزود:در راستای سیاست گذاری‌های حوزه  زنان و خانواده در طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست استان، بازارچه‌های عیدانه خوداشتغالی با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان  بوشهر برپا شده است.

 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر تصریح کرد: ایجاد فضایی دائمی برای ارائه  توانمندی‌های بانوان تولیدگر و صنعتگر استان، تکلیفی است که با وجود مطالبه به حق زنان، به‌طور جدی در سطح شهرستان‌های استان بوشهر به آن پرداخته نشده است.

 

آذرشب بیان کرد: با پیگیری‌های مجدانه به عمل آمده و همکاری فرمانداری‌های تابعه به  مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز با هماهنگی و همراهی شهرداری‌ها ودهیاری‌ها بازارچه‌های بهارانه ایجاد شد که این مهم فرصتی برای معرفی توانمندی‌های بانوان و شناساندن ظرفیت‌های در صنایع و تولیدات دستی استان بوشهر است.

 

وی اظهار امیدواری کرد که بازارچه بهارانه و عیدانه بانوان،بتواند در مسیر حمایت از توانایی‌ها و قابلیت‌های زنان استان، زمینه پایداری و مانایی طرح‌های خوداشتغالی و خودکفایی اقتصادی را فراهم کند.

 

تسنیم/

ارسال نظر